Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Biathlon: Supermikst Guzików z brązowym medalem Mistrzostw Europy!

Biathlon -> Biathlon artykuły

2017-01-29

Duszniki, Mistrzostwa Europy w biathlonie. O godzinie 10 wystartowała przedostatnia ostatnia konkurencja Mistrzostw Europy 2017. Supermiksty. Zwycięstwo odniosła reprezentacja Rosji przed Norwegią. Na trzecim miejscu uplasowała się reprezentacja Polski.

 

Reprezentacja Rosji w składzie Virolaynen Daria oraz Garanichev Evgenij zdobyli dziś Złote medale, dobierali siedem pocisków i zwyciężyli ponad 6 sekund nad reprezentacją Norwegii w składzie Tandrevold Ingrid oraz Christiansen Vetle. Na trzeciej pozycji uplasowała się reprezentacja Polski w składzie Krystyna Guzik oraz Grzegorz Guzik, którzy dobierali jedynie 5 pocisków i do złotego medalu stracili niespełna 14 sekund. Na czwartej pozycji uplasowała się reprezentacja Ukrainy, na piątej Austrii a szóstą lokatę zajęła Niemiecka reprezentacja.

 

O godzinie 13 start ostatniej konkurencji Mistrzostw Europy. Sztafety mieszane z udziałem Anny Mąki, Karoliny Pitoń, Andrzeja Nędzy-Kubińca i Łukasza Szczurka.

 

WYNIKI

 

Natalia Surdyka

foto.FB zawodnika

Komentarze - 1

kibicc

Opublikowano: 2017-01-29 11:58:50

Zawsze to jakieś pocieszenie przy marnych startach biathlonistów w tym sezonie. Polsat zrobił z tego wielkie święto, 3 studia od rana, jakby to Igrzyska były co najmniej. Dobrze że tak robią ale to trochę komicznie wygląda. Można posłuchać naszych kobiet jak opowiadają. Ale sukces jest, pierwszy w tym sezonie. Oby na MŚ było równie dobrze. Patrząc na formę naszych kobiet można mieć wątpliwości.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl