Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

MŚJ: Polscy zawodnicy poza czołówką

Biathlon -> Biathlon artykuły

2017-02-25

Dnia dzisiejszego walkę o medale w ramach Mistrzostw Świata Juniorów miała starsza grupa wiekowa. Polscy zawodnicy zajęli pozycję po za czołową 20, jedna w stu procentach zakwalifikowali się do biegów pościgowych.

 

 

 

W biegu Panów, najlepszy był Igor Malinowski. Reprezentant Rosji bezbłędnie strzelał, i o 12,2 sekundy pokonał swojego reprezentacyjnego kolegę. Na trzecim stopniu podium uplasował się Roman Yeremin, który pudłował dwukrotnie. Z polskich zawodników1) najlepszy okazała się być ponownie Tomasz Jakieła, który mimo 3 karnych rund zajął 21 pozycję. Jedno pudło, ale nieco słabszy bieg zanotował Bartłomiej Filip, który był 33. Na 40 pozycji uplasował się Marcin Szwajnos, a 53 lokatę zajął Łukasz Sidorowicz.

WYNIKI

 

W godzinach popołudniowych startowały kobiety. Zwyciężyła Włoszka Michaella Carrara, która o 15 sekund pokonała Norweżkę Ingrid Landmark Tandrevold. Na trzecim stopniu podium znalazła się Myrtille Begue z Frakcji.

Na trasie znów bardzo dobrze prezentowała się Kamila Żuk, jednak aż cztery karne rundy pozwoliły zająć jedynie 27 miejsce. Kamila Cichoń z takim samym dorobkiem na strzelnicy zajęła 57 miejsce.

 

Już jutro odbędą się biegi pościgowe juniorów młodszych. Z dużymi szansami na medal są Przemysław Pancerz, oraz Joanna Jakieła, która we wczorajszym sprincie, pomimo czterech karnych rund uplasowała się na piątej pozycji. I jutro będzie to dobra okazja, aby nadgonić czołową trójkę, do której strata nie jest wielka.

WYNIKI

 

Natalia Surdyka

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl