Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Biathlon: modernizacja infrastuktury sportowej w Czarnym Borze

Biathlon -> Biathlon artykuły

2017-06-08

Gmina Czarny Bór przykłada dużą wagę do sportowego rozwoju. Klub Melafir Czarny Bór jest jednym z lepszych biathlonowych klubów w Polsce, dlatego modernizacja obiektu na dolnym śląsku jest strzałem w dziesiątkę.

 

 

Gmina Czarny Bór uzyskała 1 116 800 zł dofinansowania z Ministerstwa Sportu i Turystyki na przebudowę infrastruktury sportowej wraz z uruchomieniem tras narciarskich i nartorolkowych w ramach programu modernizacji infrastruktury sportowej na 2017 rok.

Modernizacja istniejącego obiektu w Czarnym Borze pozwoli na uruchomienie całorocznego ośrodka sportowego z trasami narciarskimi oraz nartorolkowymi o długości ponad 3km. W ramach zadania powstanie także system naśnieżania biegowych tras sportowych.

 

 

Jedak nie tylko na dolnym śląsku rozpoczną się prace modernizacyjne. W Wodzisławiu Śląskim będzie budowana strzelnica biathlonowa.

 

 

 

 

Plan zmodernizowanego obiektu

 (Plan zmodernizowanego obiektu w Czarnym Borze)

 

Powoli zaczyna się coś dziać w sprawach rozwoju sportów zimowych. Miejmy nadzieje, że takich inwestycji będzie coraz więcej, a to pozwoli na zatrzymanie dobrze zapowiadających się zawodników, którzy będą mieli możliwość rozwijania się na ternie kraju.

 

źródło: biathlon.com

Natalia Surdyka

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl