Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Zapowiedź Mistrzostw Polski w biathlonie.

Biathlon -> Biathlon artykuły

2017-08-09

Lato, jeden z najmniej lubianych okresów przed sezonem zimowym. Obfitujący w długie i ciężkie treningi okres jest jednym z ważniejszych przed startami zimowymi. Jednak, aby dobrze prezentować się w zimę trzeba nabrać trochę szybkości i powalczyć z zawodnikami ramię w ramię. Już 1 września biathloniści zmierzą się na Jamrozowej Polanie w ramach MP na nartorolkach.

 

 

 Mistrzostwa Polski na nartorolkach regularnie odbywają się na Jamrozowej Polanie. Jedynie w trakcie przebudowy trasy zawody odbyły się w czeskim Letohradzie. Jest to jeden z ważniejszych sprawdzianów przed sezonem zimowym, gdzie można sprawdzić swoją dotychczasową dyspozycję oraz na jakim etapie budowania formy jest zawodnik.

MP rozpoczną się 1 września od oficjalnego treningu, drugi dzień imprezy to biegi sprinterskie a na zakończenie mistrzostw zawodnicy będą rywalizować w biegu pościgowym.

Na linii startu nie zabraknie najlepszych polskich biathlonistek oraz biathlonistów, a dodatkową atrakcją mistrzostw będzie start przy sztucznym świetleniu w godzinach wieczornych.  

 

 

 

 

źródło: biathlon.com.pl

Natalia Surdyka

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl