Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Biathlon: Biegi sztafetowe w Ruhpolding zwyciężają Niemki. Polki na piątej pozycji

Biathlon -> Biathlon artykuły

2018-01-13

Po biegach indywdualnych, przyszedł czas na start w biegach sztafetowych. Polska sztafeta nigdy nie prezentowała się dobrze w Niemieckiej miejscowości. Jednak zła passa została przerwana. Polki kończą rywalizację na piątym miejscu.Zwycięstwo odnisła reprezentacja Niemiec.

 

 

W tym sezonie zimowym nasze biathlonistki nie mogły zaliczyć do udanych startów w biegach sztafetowych. Od początku sezon nie uplasowały się jeszcze w czołowej szóstce zawodów. Dnia dzisiejszego w składzie Monika Hojnisz, Magdalena Gwizdoń, Krystyna Guzik i Weronika Nowakowska zajęły piątą lokatę, która jest najwyższą w przeciągu całego sezonu oraz startów w Ruhpolding. Polki straciły dziś do podium zaledwie 7 sekund.

 

Zwyciężyła reprezentacja Niemiec, przed bardzo dobrze prezentującymi się na strzelnicy Włochami. Najniższy stopień podium zajęła reprezentacja Szwecji. 

Warto podkreślić że wszystkie zespoły z czołówki prezentowały się dziś bardzo dobrze ba strzelnicy i żadna drużyna nie biegała karnych rund. 

 

WYNIKI

 

Natalia Surdyka 

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl