Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Biathlon: Weronika Nowakowska na 25 miejscu w biegu masowym

Biathlon -> Biathlon artykuły

2018-01-14

Na zakończenie zmagań w niemieckim Ruhpolding, mogliśmy oglądać najlepsze zawodniczki Pucharu Świata w biegu masowym. Jedyną naszą reprezentantką w tej konkurencji była Weronika Nowakowska, która zakończyła zawody n 25 miejscu. 

 

 

Bieg masowy w biathlonie, chcarakteryzuje się tym że bierze w nim udział tylko 30 najlepszych zawodniczek klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Weronika Nowkakowska dzięki dobry startom zajmuje bardzo wysoką 15. pozycję. 

 

Dnia dzisiejszego najlepszą zawodniczką była Kaisa Makarainen, choć Finka na pierwszej strzelnicy spudłowała jednen strzał, to badzo dobra dyspozycja biegowa nie pozwoliła nawet przy jeszcze jednym pudle na oddanie zwycięstwa. Choć apetyt na to z pewnością miała Laura Dahlmeier. Niemka przegrała tylko 0,8 sekundy z takim samym bilansem na strzelnicy jak Finka. Trzecie miejsce zajęła Czeszka  Weronika Vitkova, która również myliła się dziś dwukrotnie. 

 

Nasza jedyna reprezentantka Weronika Nowakowska, zajęłą dziś 25. miejsce. Pudłowała dziś trzykrotnie i straciła ponad dwie minuty do zwyciężczyni. 

 

Za tydzień zaplanowany jest Puchar Świata w Anthloz. Jednak nie wiemy jeszcze w jakim zestawieniu wystąpi nasza reprezentacja. 

 

WYNIKI

 

Natalia Surdyka

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl