Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Biathlon: Pierwszy dzień Mistrzostw Europy pod znakiem biegów indywidualnych. Łukasz Szczurek 13.

Biathlon -> Biathlon artykuły

2018-01-24

Pierwszy dzień Mistrzostw Europy rozgrywanych w Ridnau w biathlonie, to biegi indywidualne. Zwycięzcami zostali Francuzka Chloe Chevalier i Felix Leitner. 

 

 

W najdłuższej biathlonowej rywalizacji, najlepiej spisała się Francuzka, która na strzelnicy myliła się dziś tylko raz i trasę biegu pokonywała znacznie szybciej niż jej rywalki. Druga na mecie ze stratą ponad 47 sekund zameldowała się Alexia Runggaldier, która miała stu procentową skuteczność ale była znacznie wolniejsza. Niespełna minutę straciła Victoria Slivko, rownież bezbłędna na strzelnicy. 

 

Najlepiej z Polek wypadła dziś Kinga Mitoraj, która zajęła 22 pozycję, przy czterech niecelnych strzałach. 26. miejsce zajęła Anna Mąka, 47. zakończyła Karolina Pitoń, która musi popracować na strzelnicy, bo na trasie pracuje całkiem przyzwoicie. 

 

WYNIKI

 

Wśród mężczyzn z bardzo dobrej strony pokazał się Łukasz Szczurek, który w pewnym momencie walczył o podium, jednak dwa niecelne strzały na ostatnim strzelaniu pozwoliły zająć jedynie 13 pozycję. Grzegorz Guzik, który dziś spudłował czterokrotnie zameldował się na mecie z 40.  rezultatem, a Andrzej Nędza- Kubiniec z takim samym dorobkiem na strzelnicy na 44. pozycji. 45. z trzema rundami karnymi na koncie był Mateusz Janik. Tomasz Jakieła zakończył rywalizację na 99 pozycji. 

Zwyciężył Felix Leitner, przed Tomasem Krupcikiem i Philippem Hornem. 

 

WYNIKI

 

Natalia Surdyka

Komentarze - 4

Xyz

Opublikowano: 2018-01-25 11:05:30

Co robi Andrzej Nędza Kubiniec w składzie na igrzyska ? Gdzie miejsce dla szczurka ? Chyba jedyny z możliwościami na wysokie miejsca .

Rychu

Opublikowano: 2018-01-25 15:30:38

Dziś był lepszy. ale na pś to Andrzej był wyżej, i przypominam, że to Guzik 2 razy punktował ostatnio. Jadą ci którzy te miejsca wywalczyli-sprawiedliwie

Xyz

Opublikowano: 2018-01-26 13:38:16

Szczurek też punktował w tym sezonie .

Rychu

Opublikowano: 2018-01-27 06:39:39

Niby kiedy?

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl