Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Biathlon MEJ: W biegach indywidualnych Kamila Cichoń na 27. miejscu

Biathlon -> Biathlon artykuły

2018-02-02

Drugi dzień MEJ w biathlonie to rywalizacja w biegach indywidualnych. Po medalu w sztafecie mieszanej, przyszedłczas na nieco gorsze rezultaty polskich reprezentatnów. Wsród kobiet zwyciężczyła Tamara Steiner, a u panów triumfował Said Karimulla Khalili z Rosji.

 

 

We wczorajszych biegach inywidualnych w Pokljuce, polscy zawodnicy spisali się dosyć przeciętnie. Najlepszą zawodniczką była Kamila Cichoń, która zajęłą 27 pozycję przy pięciokrotnym błedzie na strzelnicy. Jedno pudło więcej i 32. miejsce zajęła Natalia Tomaszewska. 39. zakończyła Magda Piczura, a Daria Gembicka ukończyła rywalizację na 46 pozycji. Zawody wygrała reprezentantka Austrii Tamara Steiner. 

 

WYNIKI

 

W kateogrii mężczyzn, zwycięstwo odniósł Rosjanin Said Karimulla Khalili, który pudłował tylko raz na strzelnicy i swojego kadrowego kolegę wyprzedził o ponad minutę. Na miejscu trzecim uplasował się Witeslaw Hornig, reprezentant Czech, który jako jedyny z czołówki, strzelał bezbłędnie. 

 

Najlepiej z Polaków zaprezentował się Wojciech Skorua, który pudłował sześiokrotnie i zakończył rywalizację na 56. miejscu. 63. był Marcin Szwajnos, 80. Przemysłą Pancerz, który zdecydowanie nie miał swojego dnia na strzelnicy (8 niecelnych strzałów), 93. zakończył Wojciech Janik

 

WYNIKI 

 

Na jutro zaplanowano sprint. 

Na zdjęciu: Kamila Cichoń

Natalia Surdyka

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl