Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

PyeongChang: Monika Hojnisz na 15. miejscu w biegu masowym.

Biathlon -> Biathlon artykuły

2018-02-17

Ostatnią indywidualną konkurencją rozgrywaną w biathlonie, był bieg masowy. Monika Hojnisz, dzięki bardzo dobremu rezultatowi w biegu indywidualnym, zagwarantowała sobie prawo startu w mass starcie. Polka zakończyła rywalizację na 15. pozycji. 

 

 

Anastazja Kuzmina została Mistrzyną Olimpijską w biegu ze startu wspólnego na dystansie 12,5 km. Słowaczka pudłowała dziś tylko raz na ostatnim strzelaniu i drugą na mecie Darię Domrachevą wyprzedziła o 18 sekund, która również popełniła jeden błąd na strzelnicy. Na miejscu trzecim uplasowała się Trill Eckhoff, która po raz kolejny potwierdziła że gdy strzela całkiem dobrze, to na trasie spisuje się bez zarzutów, i ze stratą 27 sekund zdobyła brązowy medal.

 

Na miejscu czwartym uplasowała się Włoszka Liza Vittozzi, piąta zakończyła Mistrzyni Olimpijska z biegu indywidualnego Hanna Oeberg. A pierwszą szóstkę uzupełniła Dorothea Wierer. 

Monika Hojnisz, która na strzelnicy miała dziś stu procentową skuteczność zajęła 15 lokatę. Polka na strzelnicy spsiała się fenomenalnie, jednak nieco gorzej pobiegła co skutkowało 15. pozycją. 

 

Na jutro zaplanowano biegi masowe mężczyzn. 

 

WYNIKI 

 

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl