Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

PŚ Biathlon: Vanessa Hinz wygrywa bieg masowy w Kontiolahti.Weronika Nowakowska 26.

Biathlon -> Biathlon artykuły

2018-03-11

Ostatnią konkurencją rozgrywaną w Kontiolahti był bieg masowy. Naszą jedyną reprezentantką w dni dzisiejszym była Weronika Nowakowska, która zajęła 26. miejsce. Zwyciężyła Vanessa Hinz z Niemiec. 

 

 

Swoje pierwsze zycięstwo w tym sezonie odniosła Vanessa Hinz, która była dziś bezbłędna i dzięki bardzo dobremu strzelaniu pokonała o 13,5 sekundy Lise Vitozzi z Włoch. Na najniższym stopniu podium stanęła Anais Chavailier z Francji. 


Weronika Nowakowska, jako jedyna reprezentowała nas w biegu masowym. Polka pudłowała dziś trzykrotnie i ze stratą ponad dwóch minut zakończyła rywalizację na 26. pozycji. 

 

WYNIKI

 

Wśród mężczyzn zwyciężył Julian Eberhard, dla którego to również pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Na miejscu drugim zakończył wracający po chorbie Francuz Martin Fourcade, a trzecie miejsce zająłAnton Szypulin. 

Polacy nie startowali. 

 

WYNIKI 

 

Natalia Surdyka

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowe



Prawa autorskie © skipol.pl