Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Biathlon: Marcin Zawół zwyciężył w Liatoppen Festival [WYNIKI]

Biathlon -> Biathlon artykuły

2018-04-14

Drugą konkurencją rozgrywaną w norweskim Al był bieg spirnterski. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze. A świetny wynik uzyskał Marcin Zawół który zwyciężył w swojej kategorii. 

 

 

W największym biathlonowym festiwalu dla młodych zawodników, biorą udział nasi reprezentanci, którzy na Skandynawii prezentują się naprawdę bardzo dobtrze. 

 

W dniu dzisiejszym swoje zwycięstwo odniósł Marcin Zawół. Zawodnik MKS Karkonosze Jelenia Góra, strzelałą dziś bezbłędnie i o ponad 20 sekund wygrał z drugim Francuzem Victorem Culletem. Na miejscu trzecim zakończył zawody Tobias Slatto. 

 

Pozostali nasi zawodnicy, również zaliczą ten start do udanych. Jan Guńka zajął 7 miejsce. 9. mijesce zajęła Martyna Lichosyt Ogrodny, Hubert Matusik był 19. Anna Nędza- Kubiniec zameldowała się dziś na pozycji 18. natomiast Izabela Razmus była 34. 

 

WYNIKI 

 

Natalia Surdyka 

Komentarze - 3

Skoczek

Opublikowano: 2018-04-15 09:50:30

No i kogo to obchodzi?

zawodnik

Opublikowano: 2018-04-15 12:38:38

każdego kibica biathlonu i miłośników sportu ;) Jeżeli nie jesteś tym ani tym to nie zaglądaj tu nie pisz niepotrzebnych komentarzy :)

:-D

Opublikowano: 2018-04-16 19:42:13

..z szachownicy się skoczek zawieruszyl. Tak tak, teraz juz wiemy ze jesteś ze żyjesz.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl