Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Biathlon: Tomasz Sikora trenerem Młodzieżowej Kadry Narodowej!

Biathlon -> Biathlon artykuły

2018-05-11

Tomasz Sikora, był już trenerem Młodzieżowej Kadry Narodowej. Po zmianie stanowiska przez Nadię Biłową, która została trenerką głównej kadry, ponownie stanowiskko trenera objał Wicemistrz Olimpijski z Turynu. 

 

 

Tomasz Sikora, po zakończeniu zawodniczej kariery od razu został powołany na trenera młodzieżowej reprezentacji. Trzeba przyznać, że za jego kadencji zawodniczki takie jak Kinga Miotraj czy Kamila Żuk poczyniły bardzo duże postępy. W 2015 roku wraz z Adamem Kołodziejczykiem objął stanowisko trenera Kadry Narodowej. w seoznie 2016/17 zrezygnował z pełnienia tej funkcji. 

Od tego sezonu, powtórnie obejmie stanowisko trenera Kadry Młodzieżowej w biathlonie. 

 

Trzymamy kciuki i życzymy sukcesów!

foto: biathlon.com.pl

 

Natalia Surdyka

Komentarze - 4

Pol

Opublikowano: 2018-05-11 21:55:55

Wszystko super, ale co z kadra mężczyzn w biegach narciarskich?

nic

Opublikowano: 2018-05-12 19:51:46

Nic. Nie ma trenera i nie ma kadry oficjalnie powołanej. Tylko póki co Janusz Krezelok wkreca się w mlodziezowke. Ten to zawsze umie się wkrecac.

Nicki kradną na skipolu.

Opublikowano: 2018-05-13 13:08:07

A jest jakaś kadra męska? Prezes nie ma czasu na pierdoły. Duetowi JK i AW nie odmówił bo strzelilby sobie w kolano. Jedynie mógł przyklepać ten pomysł. Poza tym na BN nie ma czasu- tak bardzo zajety jest ten prezes. Ma tyle na głowie ze nieintratne dla niego BN siłą rzeczy ma d...e. W lipcu mianuje trenerem kadry kierowcę busa, bo innych chętnych nie będzie. A Januszowi juz przedłużył stypendium bo doktorat robi biedaczysko. Teraz Janusz będzie się bujał kosztem życiorysów młodzieży.

Prezes

Opublikowano: 2018-05-13 18:38:12

Jak już mówiłem stulić pyski i czekać cierpliwie jak zostaną ogłoszone rozwiązania, które pozwolą rozwijać polskie narciarstwo. A zakompleksionym niedorajdom życiowym nadal zalecam ruch na świeżym powietrzu, a nie siedzenie przy kompie i pisanie bzdur.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl