Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Biathlon: Anastazja Kuzmina zwycięża w Holmenkollen. Monika Hojnisz na 17. miejscu [WYNIKI]

Biathlon -> Biathlon artykuły

2019-03-23

W dzisiejszym biegu pościgowym nie miała sobie równych Anastazja Kuzmina, która zwyciężyła z ogromną przewagą. Na miejscu 17. rywalizację zakończyła Monika Hojnisz, która utrzymuje dziewiątą pozycje w klasyfikacji generalnej. 

 

 

Świetny bieg, rewelacyjne strzelanie i ponad półtorej minuty przewagi nad drugą zawodniczką. Klasa sama w sobie. Tak można opisać dzisiejszy bieg Anastazji Kuzminy. Słowaczka, zdominowała dziś rywalizację i nie miała sobie równych. Na drugiej pozycji zakończyła zawody Denise Herrmann, która dwukrotnie pomyliła się na strzelnicy. Miejsce trzecie zajęła Hanna Oberg, która awansowała aż z 17. pozycji. Szwedka bardzo dobrze biegła i mimo jednej karnej rundy, udało jej się wskoczyć na podium.

 

Monika Hojnisz wystartowała dziś jako 13. Jednak trzy karne rundy poskutkowały spadkiem o 4 pozycje i finiszem na 17. miejscu.

 

Juz jutro ostatni start sezonu. Biegi że startu srtu wspólnego. 

 

WYNIKI  

 

Komentarze - 2

wow

Opublikowano: 2019-03-23 20:59:36

Slowacja dala szansę Kuzminie a Kuzmina odwdzięczyła sie medalami i sukcesami oraz pomocą w wy howaniu następczyń. A co do Polek. Co jest grane ze cofają sie wynikowo? Wina sztabu czy epidemia fryzjerstwa u zawodniczek? Przeciez Kuzmina niedawno urodziła i do formy wróciła a Polki nie rodziny a formę stracily bezpowrotnie.

do wow

Opublikowano: 2019-03-26 10:37:31

Ty to się nadajesz....Do kręcenia karuzeli. Żuk, Mitoraj i Hojnisz miały życiowy sezon w seniorkach.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl