Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Biathlon: Dwie Polki w "10" Pucharu Świata! [WYNIKI]

Biathlon -> Biathlon artykuły

2020-01-09

Monika Hojnisz- Staręga oraz Kamila Żuk, bardzo dobrze zaprezentowały się po długiej świątecznej przerwie w Pucharze Świata. Monika zajęła ósmą lokatę, a tuż za nią była Kamila. Zwyciężyła Marte Olsbu Roeiseland. 

 

 

Po prawie trzy tygodniowej przerwie od Pucharu Świata, biathlonistki i biathloniści powrócili do rywalizacji. W Oberhofie rywalizowały dziś Panie w biegu sprinterskim. Zwyciężyła Marte Olsbu Roeiseland, która z ponad pół minutową przewagą zwyciężyła nad drugą Denise Herrmann. Niemka popełniła dziś jeden błąd na strzelnicy. Na miejscu trzecim linię mety przekroczyła Julia Simon z Francji. 

Bardzo dobrze spisała się Monika Hojnisz, która przy jednej karnej rundzie zajęła ósmą lokatę, tuż za nią przybiegła Kamila Żuk, która pezentowała się dziś bardzo dobrze na trasie i mimo dwóch niecelnych strzałów zameldowała się w pierwszej "10". Kinga Zbylut z trzema niecelnymi strzałami, zajęła 56. miejsce. Magdalena Gwizdoń zajęła 66. miesjce. 

 

WYNIKI

 

Natalia Surdyka

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl