Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Biathlon: Kruchinkina i Bocharnikov mistrzami Europy w pościgu, Polacy pod koniec stawki [WYNIKI]

Biathlon -> Biathlon artykuły

2020-03-02

Triumfem reprezentantów Białorusi - Eleny Kurchinkiny oraz Sergeya Bocharnikova zakończyły się ostatnie zawody ramach biathlonowych Mistrzostw Europy - biegi pościgowe. Do rywalizacja przystąpiła dwójka Polaków, jednak swoich występów nie mogą zaliczyć do udanych.

 

W rywalizacji kobiet triumfowała bezbłędna na strzelnicy Kruchinkina z czasem 29:21.1. Pozostałe miejsca na podium zajęły Rosjanka Kristina Reztsova (2 pudła, +17,6) oraz Szwedka Elisabeth Hoegberg (3 pudła, +35.1).

 

Jedną z dwóch najczęściej pudłujących zawodniczek była Anna Mąka, która myliła się aż 8 razy i zajęła 43. miejsce ze stratą 7:45.9 minut do zwyciężczyni. Do wyścigu zakwalifikowały się także Kamila Żuk i Kinga Zbylut, jednak nie pojawiły się na starcie.

 

WYNIKI KOBIET

 

Dwa pudła na ostatnim strzelaniu nie przeszkodziły bezbłędnemu wcześniej Bocharnikovowi w odniesieniu zwycięstwa z czasem 35:03.9. Także po dwie pomyłki zaliczyli kolejni na mecie Norwegowie - Sturla Holm Laegreid (+6.7) oraz Sivert Guttorm Bakken (+23,9). Pięć razy na strzelnicy mylił się jedyny z Polaków Andrzej Nędza-Kubiniec i ze stratą 6:29.3 minut zajął 56. miejsce.

 

WYNIKI MĘŻCZYZN

 

Jarek Bałabuch

Komentarze - 1

wow

Opublikowano: 2020-03-02 19:20:00

Czyli polski biathlon nie istnieje. Dlatego PAni Gwizdon musi nadal startować by wiecznie "młode talenty" miały stypendium.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl