Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Biathlon: Mistrzostwa Europy Juniorów zostały odwołane

Biathlon -> Biathlon artykuły

2020-03-13

Nie odbędą się zaplanowane w dniach 14-15 marca kolejne zawody w ramach rywalizacji w biathlonowych Mistrzostwach Europy Juniorów. Międzynarodowa Unia Biathlonu, wraz z organizatorami zawodów w Hochfilzen, postanowiła odwołać dalszą część imprezy.

 

W sobotę i niedzielę miały odbyć się biegi pościgowe oraz sztafety mieszane. Dotychczas zostały rozegrane biegi sprinterskie oraz indywidualne, w których brązowy medal wywalczyła Joanna Jakieła.

 

Międzynarodowa Unia Biathlonu potwierdziła również, że odwołane zostały kończące sezon zawody w Oslo. Bez zmian natomiast odbywać się będzie rywalizacja w Kontiolahti i biathloniście będą tam startować do niedzieli. IBU potwierdziło również, że nie zmienią się zasady punktowania w klasyfikacji generalnej i dwa najgorsze wyniki każdego sportowca zostaną skreślone z listy wyników.

 

Jarek Bałabuch
źródło: PZBiath / IBU

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl