INDYWIDUALNIE W DUSZNIKACH-STARSZE KATEGORIE.

Biathlon -> Biathlon artykuły

2010-02-13

Również w ramach Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowych Mistrzostw Polski biegano indywidualnie.Juniorki do pokonania miały 12.5km. W tej kategorii swój 3 złoty medal zdobyła Monika Hojnisz UKS Lider Katowice o 40.1sek wyprzedzając Magdalenę Kępka z BLKS Żywiec 3 miejsce przypadło Katarzynie Leji BKS Kościelisko +49.9.4 była Maria Bukowska również BKS +1:13.7, 5 jej klubowa koleżanka Zuzanna Smolec +3:49.4.6 miejsce dla Martyny Jedynak UKS Lider +7:19.6.Wśród juniorów na dystansie 15km najlepszy okazał się Paweł Krzysiak reprezentujący klub BKS WP Kościelisko/SMS Zakopane.2 miejsce, ze stratą 7.3sek, zajął Grzegorz Guzik z BLKS Żywiec uczeń SMS Moszczanica.Na 3 miejscu uplasował się Grzegorz Jakubowicz BKS WP Kościelisko +1:30.44 miejsce dla Jakuba Gąsienicy AZS AWF Katowice +2:06.9.5. Marek Firlej BLKS Moszczanica +2:20.06. Patryk Czakon Dynamit Chorzów +2:22.7W grupie kobieta-młodzieżowiec również mamy dominatorkę. W biegu na 15km swoje 3 złoto zdobyła Karolina Pitoń. Pozostałe miejsca na podium również dla reprezentantek AZS AWF Katowice. 2 ze stratą 2:31.4 była Patrycja Hojnisz, a 3 Katarzyna Jakieła +4:15.5.Kolejne miejsca dla:4. Sylwii Malinowskiej AZS AWF Wrocław +10:46.55. Agnieszki Troszok NKS Dynamit Chorzów +12.24.36. Marty Koza AZS AWF Wrocław +13:47.9Panowie młodzieżowcy do pokonania mieli dystans 20km.Zawody zakończyły się triumfem Tomasza Pudy BLKS Żywiec, który o 43.3sek pokonał Adama Kwaka BKS WP Kościelisko i Mariusza Leję AZS AWF Wrocław +2:03.3.4 miejsce dla Wojciecha Maryniarczyk BKS WP Kościelisko +2:18.95. Sebastian Witek AZS AWF Wrocław +3:22.76. Grzegorz Bril AZS AWF Wrocław +3:25.6