ME w Biathlonie

Biathlon -> Biathlon artykuły

2008-02-22

22.02.2008. Czechy, Nove Mesto na Morave, Mistrzostwa Europy w Biatlonie. Srebrny medal dla Karoliny Pitoń. Karolina Pitoń (BKS Kościelisko) po bezbłędnym strzelaniu zdobyła srebrny medal w biegu juniorek na 7,5 km.

Przegrała tylko z Francuzką Marine Bolliet, która wyprzedziła Polkę o 17,3 s. Miejsca naszych pozostałych reprezentantek: 38-Magdalena Kępka, 40-Monika Hojnisz 53-Patrycja Hojnisz. Najlepiej z Polek wśród seniorek zaprezentowała się Weronika Nowakowska kończąc bieg na 14 miejscu.Miejsc mężczyzn nie prezentujemy....Medal Pitoń jest drugim medalem w ME. W środę złoto wywalczył Tomasz Sikora na dystansie 20 km. w załączniku wyniki zawodów.