Warning: include(paginatorTemplate.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'paginatorTemplate.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php53/usr/share/pear:/opt/alt/php53/usr/share/php:../zaplecze/controllers:../zaplecze/helpers:../zaplecze/models:../zaplecze/views:../skipol/controllers:../skipol/helpers:../skipol/models:../skipol/config:../skipol/views:../helpers') in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Notice: Undefined variable: paginator in /home/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 506
Biathlon | Skipol
Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Biathlon

Biathlon: Nadine Horchler zakończyła sportową karierę

Biathlon -> Biathlon artykuły

2020-03-14 14:36:37

Niemiecka biathlonistka Nadine Horchler z końcem lutego zakończyła trwającą 20 lat sportową karierę. Ostatnimi zawodami 33-latki był bieg masowy podczas finału Pucharu Niemiec i Mistrzostw Niemiec w Ruhpolding, w którym zajęła 2. miejsce.

 

Czytaj Dalej >>

Biathlon: Martin Fourcade kończy sportową karierę!

Biathlon -> Biathlon artykuły

2020-03-14 11:20:06

Są decyzje, które zmieniają życie - takimi słowami rozpoczął swój komunikat Martin Fourcade, który w opublikowanym na Facebooku poście, poinformował o zakończeniu sportowej kariery. Francuz dzisiaj wystartuje po raz ostatni i stoczy rywalizację o triumf w kończącym się sezonie Pucharu Świata z Norwegiem Johannesem Thingnesem Boe.

 

Czytaj Dalej >>

Biathlon: Herrmann zwyciężczynią sprintu w Kontiolahti, 6. miejsce Hojnisz-Staręgi [WYNIKI]

Biathlon -> Biathlon artykuły

2020-03-13 16:56:29

Niemka Denise Herrmann była najlepsza w biegu sprinterskim na 7,5 km w Kontiolahti w ramach biathlonowego Pucharu Świata. Dobre szóste miejsce zajęła Monika Hojnisz-Staręga, która była w gronie zaledwie trzech zawodniczek, które trafiły wszystkie dziesięć strzałów.

 

Czytaj Dalej >>

Biathlon: Mistrzostwa Europy Juniorów zostały odwołane

Biathlon -> Biathlon artykuły

2020-03-13 16:26:17

Nie odbędą się zaplanowane w dniach 14-15 marca kolejne zawody w ramach rywalizacji w biathlonowych Mistrzostwach Europy Juniorów. Międzynarodowa Unia Biathlonu, wraz z organizatorami zawodów w Hochfilzen, postanowiła odwołać dalszą część imprezy.

 

Czytaj Dalej >>

Biathlon: Johannes Thingnes Boe wygrał sprint w Kontiolahti, Polacy bez punktów [WYNIKI]

Biathlon -> Biathlon artykuły

2020-03-12 19:54:52

Johannes Thingnes Boe wygrał bieg sprinterski na 10 km w fińskim Kontiolahti. Norweg znacznie zbliżył się do lidera klasyfikacji generalnej Pucharu Świata Martina Fourcade%27a i traci do niego zaledwie 10 punktów. Swojego dorobku punktowego nie poprawili z kolei polscy biathloniści, z których najlepiej zaprezentował się Grzegorz Guzik.

 

Czytaj Dalej >>

Biathlon: Brązowy medal Joanny Jakieły w biegu indywidualnym na MEJ [WYNIKI]

Biathlon -> Biathlon artykuły

2020-03-12 19:01:49

W środę w austriackim Hochfilzen rozpoczęły się Mistrzostwa Europy Juniorów w biathlonie. W pierwszych zawodach, którymi był bieg indywidualny kobiet na 12,5 km, świetnie zaprezentowała się Joanna Jakieła, która wywalczyła brązowy medal! Dzień później w biegu sprinterskim nie udało jej się zająć miejsca na podium, ale zajęła niezłe 7. miejsce.

 

Czytaj Dalej >>

Prawa autorskie © skipol.pl