Warning: include(paginatorTemplate.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home2/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'paginatorTemplate.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php53/usr/share/pear:/opt/alt/php53/usr/share/php:../zaplecze/controllers:../zaplecze/helpers:../zaplecze/models:../zaplecze/views:../skipol/controllers:../skipol/helpers:../skipol/models:../skipol/config:../skipol/views:../helpers') in /home2/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 504

Notice: Undefined variable: paginator in /home2/biegowki/public_html/nowy_skipol/zaplecze/models/artykul.php on line 506
Biegi masowe | Skipol
Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Biegi masowe

Puchar Polski Amatorów PZN - znamy termin kolejnego weekendu - Bieg Lotników i Bieg Tropem Żubra

Biegi masowe -> Artykuły

2019-08-22 09:28:20

Znamy termin już trzeciego weekendu z zawodami w biegach narciarskich wchodzącym w skład Pucharu Polski Amatorów PZN sezon 2019/20. W drugi weekend lutego odbęda się dwa biegi na Podkarpaciu, 8 lutego w sobotę VI Bieg Tropem Żubra w Mucznem i w niedzielę 9 lutego 33. Bieg Lotników.

 

Czytaj Dalej >>

Otwarcie sezonu Pucharu Polski Amatorów w Chochołowie, dzień później Puchar Kościeliska

Biegi masowe -> Artykuły

2019-08-07 12:53:00

Jak wspominaliśmy już w poprzednim tekście dotyczącym Pucharu Polski Amatorów Polskiego Związku Narciarskiego w nadchodzącym sezonie postaramy się grupować biegi w jednym weekendzie. Miło nam poinformować, że mamy już potwierdzony drugi weekend ( a raczej chronologicznie pierwszy).

 

Czytaj Dalej >>

Znamy termin pierwszego weekendu Pucharu Polski Amatorów w nadchodzącym sezonie

Biegi masowe -> Artykuły

2019-08-02 15:20:48

Puchar Polski Amatorów w nadchodzącym sezonie czeka kilka zmian. Najważniejsza zmiana to chęć rozgrywania zawodów w sąsiednich miejscowościach w jeden weekend, dlaczego? Wychodzimy w ten sposób na przeciw prośbom zawodników z tych bardziej odległych regionów, postaramy się zapewnić Wam dwa starty w jeden weekend. Jeden termin już mamy!

 

Czytaj Dalej >>

Znamy kalendarz czeskiego Ski Tour [TERMINY]

Biegi masowe -> Artykuły

2019-08-02 14:45:24

Ski Tour - Skupina CEZ to największy czeski cykl zawodów w biegach narciarskich. W tym roku obejmuje 6 biegów rozgrywanych w różnych miejscowościach naszych południowych sąsiadów. Pełne kalendarium znajdziecie w naszym kalendarzu, poniżej przedstawiamy informację prasową organizatora.

 

Czytaj Dalej >>

VII Puchar Pierwszego Śniegu w Krzywej [WYNIKI]

Biegi masowe -> Wyniki Polska

2019-02-04 11:36:51

Impreza rozegrana została na nowych pętlach sportowych w pobliżu centrum Krzywej. Start, meta i zakończenie zawodów zlokalizowane były w sąsiedztwie gospodarstwa agroturystycznego „Chyża Hani”. Za trzy pierwsze miejsca wręczono puchary, dyplomy i upominki rzeczowe.

 

Czytaj Dalej >>

XXIX Bieg Jaćwingów stylem dowolnym wygrywają Magdalena Czusz i Stepan Terentjev [WYNIKI]

Biegi masowe -> Wyniki Polska

2019-02-02 19:11:57

XXIX Bieg Jaćwingów w Gołdapi to dwa dni rywalizacji i dwa style klasyczny i dowolny. Dzisiaj rozegrano biegi stylem dowolnym na dystansach 20 (mężczyźni) i 10 (kobiety) kilometrów, zawody zaliczane do klasyfikacji Pucharu Polski Amatorów PZN.

 

Czytaj Dalej >>

Prawa autorskie © skipol.pl