Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Czech Dan Slechta i Anna Gałek najlepsi w Memoriale Stanisława Michonia [WYNIKI]

Biegi masowe -> Wyniki Polska

2017-02-26

W ramach Festiwalu Biegu Piastów dziś na Polanie Jakuszyckiej rywalizowano na dystansie 15 km stylem klasycznym w Memoriale Stanisława Michonia. Bieg wygrał Dan Slechta z Czech, a wśród kobiet najlepsza okazała się Anna Gałek.

 

Na starcie biegu stanęło 220 zawodników spośród których najlepszy okazał się Dan Slechta z Czech. pokonanie 15 km zajęło mu 44 minuty 16 sekund. Na drugim miejscu, ze stratą blisko 2 i pół minuty, finiszował Tomasz Kałużny (Enervit Yoko Team), a tuż za nim linię mety przekroczył Piotr Habrat (Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych im. Generała Tadeusza Kościuszki).

Czwarte miejsce zajął Andrzej Honczar, piąty był Krzysztof Małkiński (UKS Hubal Białystok), a szósty Adrian Cheba (MKS Karkonosze).

 

Najlepsza wśród kobiet okazała się Anna Gałek (Enervit Yoko Team), w kategorii open sklasyfikowana na 17. miejsu. Tuż za nią finiszowała Natalia Grzebisz, a trzecie miejsce wśród kobiet zajęła Monika Judka (biegówki.eu).

 

WYNIKI (datasport.pl)

 

foto: Bieg Piastów

 

huk

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl