Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Ogólnopolski Bieg Sylwestrowy Beskidu i Gorców! [WYNIKI]

Biegi masowe -> Wyniki Polska

2018-12-31

Ogólnopolski Bieg Sylwestrowy Beskidu i Gorców pod Patronatem Honorowym Starosty Limanowskiego Mieczysława Urygi został rozegrany w Zalesiu! Najszybsi na trasie byli dziś: Karolina Kaleta i Piotr Michałek.

 

W sylwestrowe przedpołudnie na trasach "Aktywna Mogielica" w Zalesiu rozegrany został "Ogólnopolski Bieg Sylwestrowy Beskidu i Gorców". Patronat Honorowy nad biegiem objął Starosta Limanowski Mieczysław Uryga, a ambasadorką biegu była Sylwia Jaśkowiec. W biegu wystartowała blisko setka zawodników! 

 

Najszybciej wśród kobiet trasę o długości 12 km stylem klasycznym pokonała Karolina Kaleta. Drugie miejsce zdobyła Małgorzata Bajer, a trzecia była Iwona Piekarz. Wszystkie trzy zawodniczki reprezentują klub LKS Markam Wiśniowa-Osieczany, a w miniony weekend startowały w zawodach Pucharu Kontynentalnego Slavic Cup w Strbskim Plesie.

 

W kategorii mężczyzn o setne części sekundy zwyciężył Piotr Michałek reprezentujący "teamnabiegowkach.pl". Drugie miejsce ze stratą 0,66s zajął Robert Faron (Remsport), a trzeci ze stratą nieco ponad 8 sekund był Grzegorz Legierski (teamnabiegowkach.pl).

 

WYNIKI

 

ZDJĘCIA

 

Arkadiusz Posiadała

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl