Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

XIV Memoriał Staszka Bodzka wygrywają wychowankowie jego syna

Biegi masowe -> Wyniki Polska

2013-01-26

memorial bodzka 2013XIV Memoriał Staszka Bodzka (el.Mistrzostw Polski Amatorów PZN) zakończył się dzisiaj w Opawie (gm.Lubawka) na Dolnym Śląsku.

Biegi główne wygrali Anna Kalina i Tomasz Jurczak reprezentujący klub MUKN Pod Stróżą Miszkowice,wychowankowie Artura Bodzka (syna Staszka).

Jak powiedział w rozmowie telefonicznej Artur Bodzek do ostatniej chwili walczyli o przeprowadzenie zawodów,Opawa i okolice są chyba jednymi z nielicznych miejsc w kraju gdzie jest mało śniegu.
Z powodu małej ilości sniegu skróciliśmy pętle do 4 kilometrów, nie było wyjścia na reszcie trasy wychodziły nam kamienie, ale na szczęście zawody udały się super, mieliśmy cenne nagrody związane z biegami narciarskimi, oraz tradycyjnie dyplomy,medale i puchary- skomentował Artur dzisiejszy dzień.

Marek Rzemiński szef biura Dolnośląskiego Związku Narciarskiego stwierdził: życzyłbym sobie wiecej takich zawodów w naszym województwie, widać, że Memoriałem żyje cała Gmina Lubawka i zaangażowani w organizację zawodów są wszyscy mieszkańcy.

Kategorię OPEN amatorów wygrali Joanna Badacz ze Szklarskiej Poręby i Arkadiusz Ogorzałek z Nowej Rudy.

WYNIKI BIEGU

GALERIA FOTO- POWIATOWA.INFO

Kuba Cieślar

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl