Robert Faron i Marcela Marcisz wygrywają w Biegu Popradzkim

Biegi masowe -> Wyniki Polska

2013-02-17

Marcela Marcisz i Robert Faron wygrali rozgrywany na Obidzy koło Piwnicznej Zdrój II Bieg Popradzki. Była to kolejna eliminacja Mistrzostw Polski Amatorów PZN w biegach narciarskich.

Wśród kobiet, które rywalizowały na dystansie 12km drugie miejsce zajęła Edyta Olcoń, a trzecia była Maria Nędza.

Natomiast wśród mężczyzn w biegu na dystansie 18km jako drugi linię mety przekroczył Norbert Kuczera, a na miejscu trzecim finiszował Bogdan Kustroń.

W biegu najstarszych zawodników urodzonych w 1952 i starszych wśród pań na dystansie 6km triumfowała Alicja Sikora, a wśród mężczyzn najlepszy na 12km okazał się Zbigniew Radomski.
WYNIKI KOBIET           WYNIKI MĘŻCZYZN

Juniorki i juniorzy rywalizowali na dystansie 6km. W tych kategoriach triumfowali odpowiednio Joanna Poczkajska i Seweryn Sutkowski.