Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Robert Faron i Marcela Marcisz wygrywają w Biegu Popradzkim

Biegi masowe -> Wyniki Polska

2013-02-17

Marcela Marcisz i Robert Faron wygrali rozgrywany na Obidzy koło Piwnicznej Zdrój II Bieg Popradzki. Była to kolejna eliminacja Mistrzostw Polski Amatorów PZN w biegach narciarskich.

Wśród kobiet, które rywalizowały na dystansie 12km drugie miejsce zajęła Edyta Olcoń, a trzecia była Maria Nędza.
WYNIKI

Natomiast wśród mężczyzn w biegu na dystansie 18km jako drugi linię mety przekroczył Norbert Kuczera, a na miejscu trzecim finiszował Bogdan Kustroń.
WYNIKI

W biegu najstarszych zawodników urodzonych w 1952 i starszych wśród pań na dystansie 6km triumfowała Alicja Sikora, a wśród mężczyzn najlepszy na 12km okazał się Zbigniew Radomski.
WYNIKI KOBIET           WYNIKI MĘŻCZYZN

Juniorki i juniorzy rywalizowali na dystansie 6km. W tych kategoriach triumfowali odpowiednio Joanna Poczkajska i Seweryn Sutkowski.
WYNIKI JUNIORKA          WYNIKI JUNIOR

Hubert Koszyk

Komentarze - 3

mary

Opublikowano: 2013-02-17 21:39:49

Dlaczego zawodniczka szkolona przez PZN startuje w biegach turystycznych?! Dlaczego PZN nie wystawi jej w zawodach gdzie startują kadrowiczki? Na co są wydawane te pieniądze? Na przygotowanie do turystycznych biegów?

Kuba Cieślar-skipol

Opublikowano: 2013-02-17 21:50:43

Marcela Marcisz nie jest szkolona przez PZN!

biegacz

Opublikowano: 2013-02-17 22:10:48

PZN powinien dofinansować amatorów i dać nam sprzet bo Marcin Rzeszótko to samo startuje w biegach turystycznym ....Rzadamy od Prezesa Tajnera obozów przygotowawczych

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl