Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Visma Ski Classics: Tord Asle Gjerdalen i Britta Johansson Norgren najlepsi w Kaiser Maximilian Lauf [WYNIKI]

Biegi masowe -> Wyniki świat

2018-01-13

Trzeci bieg w ramach cyklu maratonów narciarskich to 60-kiloemtrowa batalia klasykiem w Austrii w ramach Kaiser Maximilian Lauf. Zwycięstwa powędrowały do Norwegii i Szwecji, a właśnie reprezentanci tego drugiego kraju najliczniej stanęli na podium.

 

 

Dziś w Austrii rozegrano trzeci bieg w ramach cyklu maratonów narciarskich Visma Ski Classics, którego start i meta rozegrały się na stadionie w Seefeld, który w przyszłym roku będzie gościł mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym. Tym razem na trasie 60 kilometrów techniką klasyczną zwycięstwo powędrowało do Torda Asle Gjerdalena z Teamu Santander z czasem 2:27:49,0. Drugą lokatę, ze stratą 13,8 sekundy wywalczył Szwed Andreas Holmberg z Teamu Serneke. Najniższy stopień podium dla Rosjanina Ilyi Chernousova (Bauer Ski Team) – jego strata wyniosła 32 sekundy.

 

WYNIKI MĘŻCZYZN

 

U Pań na podium dwie Szwedki i Japonka. Najlepsza na 60 kilometrach Britta Johansson Norgen z czasem 2:49:16,0 sekundy. Z minimalną stratą drugie miejsce wywalczyła jej rodaczka Sara Lindborg z Teamu Serneke (2:49,53,5 sekundy). Na trzeciej lokacie wbiegła Masahiko Ishida z Teamu Koteng (2:50:15,9).

 

WYNIKI KOBIET

 

Przypomnijmy, że dzisiejsi zwycięzcy to także triumfatorzy ubiegłorocznej klasyfikacji generalnej cyklu Visma Ski Classics.

 

 

red

Kaiser Maximilian Lauf 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl