Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Jerry Ahrlin i Seraina Boner wygrywają Koenugludwiglauf.Paweł Bubula v-ce Mistrzem Świata lekarzy!

Biegi masowe -> Wyniki świat

2013-02-03

Bubula pawel golf41 Koenig Ludwig skilanglauf rozegrany dzisiaj w niemieckim Oberammergau, bieg wchodzący w skład cyklu Worldloppet wygrali Szwajcarka Seraina Boner i Szwed Jerry Ahrlin.Oboje tryumfowali na dystansie głównym 42 kilometrów stylem klasykiem.
Bieg mężczyzn (42kmCL) rozegrał się ( co powoli staje sie tradycją) na finiszu.Ahlrin wyprzedził swojego rodaka Joergena Brinka o jedną dziesiatą sekundy i trzeciego na mecie Norwega Andersa Auklanda o pół sekundy.
Kolejne miejsca od 4 do 10 zajęli kolejni Norwedzy, ostatni z nich stracił do zwycięzcy 3 sekundy.
Pierwszym nie Skandynawem w czołówce jest zajmujący 11 pozycję Czech Stanislav Rezac.

WYNIKI MĘŻCZYŹNI          WYNIKI KOBIETY

W biegu rozgrywano także Mistrzostwa Świata lekarzy w biegach narciarskich.Polskę reprezentowało dwóch lekarzy Paweł i Piotr Bubulowie.
Dr.Paweł (Dottore), który już zdobywał tytuły mistrza i v-ce mistrza świata lekarzy dzisiaj po raz kolejny zdobył tytuł v-ce mistrzowski. Bieg w klasyfikacji łacznej ukończył na 151 miejscu, tracąc do zwycięzcy niecałe 18 minut.
Przepraszamy tym samym za wczesne ogłoszenie Dottore mistrzem, analizując wyniki przy nazwisku Rosjanina Siergieja Smaznowa nie znaleźliśmy tytułu Dr.


MŚ LEKARZY MĘŻCZYŹNI          MŚ LEKARZY KOBIETY

Komentarze - 2

bardzo stary biegacz

Opublikowano: 2013-02-03 17:20:10

A tu co nikt nie gratuluje...-Gratulacije. Nalezy sie nagroda od NFZ-przynajmniej w biegach jestesmy najlepsi,Pani minister sportu tez powinna cos dorzucic.Pozdrawiam i zycze dalszych osiagniec.

staszek skiza

Opublikowano: 2013-02-04 20:44:44

I jeszcze podobno świetny dentysta. Nic tylko gratulować!

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl