Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

XXIX Bieg Jaćwingów w Gołdapi, znamy termin [REGULAMIN]

Biegi masowe -> Artykuły

2017-09-20

Największy na północy Polski bieg narciarski - Bieg Jaćwingów odbędzie sie już po raz dwudziesty dziewiąty. Organizatorzy zapraszają na weekend 27-28 stycznia 2018, lub w przypadku niesprzyjających warunków na kolejny 3-4 luty. Dwa dni imprezy to dystanse i style dla każdego. Zapraszamy do Gołdapi.

 

Bieg Jaćwingów w Gołdapi to tradycyjnie już dwa dni biegania na nartach. Pierwszy dzień rywalizacji to biegi stylem klasycznym czyli dystans 22 kilometrów z podziałem na kategorie wiekowe oraz dystans 11 kilometrów.

Drugi dzień zawodów to już dzień łyżwiarzy czyli biegi stylem dowolnym. Dystanse identyczne jak w klasyku czyli 22 i 11km. W tym dniu zadbano także o najmłodszych, którzy będa mogli spróbować swoich siła na dystansach od 200 metrów do 5 kilometrów - Bieg Dariusza Mentla.

 

ZAPISY zostaną otwarte już 1 październiak 2017.

 

Organizatorem zawodów jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gołdapi przy współudziale Nadleśnictwa Gołdap, Centrum Wolontariatu Gołdap i Gminy Gołdap.

 

REGULAMIN XXIX BIEGU JAĆWINGÓW

 

O wydarzeniach związanych z biegiem będziemy informować na bieżąco. W artykułach powiązanych poniżej znajdziecie wyniki z lat poprzednich. Zapraszamy.

 

red

 

 

Komentarze - 1

trener

Opublikowano: 2018-01-26 11:35:58

A co z Pucharem Polski w Biegach Narciarskich? w jakuszycach jest snieg??????? Mozna zrobić w tygodniu Puchar Polski?dzieci i młodzież ma ferie?????

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl