Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Justyna Kowalczyk wystartuje w Gsieser Tal Lauf!

Biegi masowe -> Artykuły

2020-02-04

Tradycyjnie w trzeci weekend lutego, we włoskim południowym Tyrolu, odbędzie się Gsieser Tal Lauf, drugi po Marcialondze największy bieg narciarski we Włoszech. W 37. edycji zawodów organizatorzy spodziewają się kilku znanych biegaczy, a wśród nich ma znaleźć się Justyna Kowalczyk, która zwyciężyła w poprzedniej edycji w biegu stylem klasycznym.

 

Impreza potrwa dwa dni, 15 lutego w sobotę biegacze będą rywalizować od godziny 10:00 na dystansach 42 i 30 km techniką klasyczną. Tego dnia odbędzie się także bieg dzieci - MINI Val Casies, w którym ma wystartować około 300 osób z 15 krajów. Dzień później, o godzinie 10:30, rozpoczną się biegi na dystansach 42 i 30 km stylem dowolnym.

 

Poza Justyną Kowalczyk, w biegu mają wystartować także czołowy biegacz cyklu Visma Ski Classics Oskar Kardin, wicemistrz olimpijski w sztafecie Aleksey Chervotkin, mistrz świata w biegu na nartorolkach Matteo Tanel oraz rosyjscy mistrzowie olimpijscy Alexander Legkov oraz Yevgeny Dementyev.

 

Jarek Bałabuch
źródło: lnx.ski-nordik.it

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl