Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Mistrzostwa Polski Amatorów PZN już jutro w Zakopanem [INFORMACJE + LISTA STARTOWA]

Biegi masowe -> Artykuły

2020-02-14

Już jutro na trasie Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski Amatorów na dystansach stylem klasycznym. Przypomnijmy, że panowie z grup od M-20 do M-60 pobiegną na dystansie 15 kilometrów, panie oraz panowie z grupy M-70 będa mieli do pokonania dystans 10 kilometrów. Poniżej garśc szczegółów organizacyjnych.

 

 

 aktualizacja z 21.09 - LISTA STARTOWA

 

Start biegu na dystansie 15 kilometrów nastąpi o godzinie 11.00. Startujemy interwałowo co 30 sekund.

Zawodnicy będą pięciokrotnie pokonywać 3 kilometrową pętlę. Jako pierwsi wyruszą na trasę zawodnicy z grupy M-20, następnie M-30 itd aż do grupy M-70, która jednak pętlę pokonuje tylko trzy razy.

Kolejność startu w poszczególnych grupach określa Ranking PPA, tzn w poszczególnych grupach wiekowych najlepsi pobiegną na końcu.

Zawodnicy nie sklasyfikowani w Rankingu PPA biegną w swoich grupach na początku.

Identyczne zasady będą obowiązywały w rywalizacji kobiet, których start jest przewidziany na godzinę 12.00 (orientacyjnie - plus minus 10 minut).

 

Listę zgłoszonych zawodników znajdziecie TUTAJ , jednak nie wszyscy zawodnicy są tam ujęci. Złośliwość rzeczy martwych dała znać o sobie i jak wiemy, kilku osobom nie udało się zalogować w systemie zgłoszeń. Osoby te zostaną dopisane do listy startowej po potwierdzeniu opłaty startowej (jest kilka takich przypadków).

 

Uczestnicy Mistrzostw otrzymają pamiatkową opaskę Mistrzostw Polski Amatorów, najlepsi w poszczególnych kategoriach wiekowych pamiątkowe dyplomy i medale.

 

medale

 

Przypominamy także, że jeżeli w zgłoszeniu nie podaliście nazwy swojego teamu, klubu, miejsca zamieszkania, możecie to jeszcze zrobić na miejscu przy odbieraniu numerów startowych.

 

Listę startową postaramy się opublikować jeszcze w dniu dzisiejszym po godzinie 20-ej.

 

Do zobaczenia w Zakopanem

 

Kuba Cieślar

 

p.s jak informowaliśmy wcześniej MP Amatorów są zaliczane do PP Amatorów

 

Komentarze - 3

Amator

Opublikowano: 2020-02-14 16:39:35

Według regulaminu zawodnicy mogą startować, którzy ostatni raz mieli aktywna licencje w sezonie 2016/2017. 11.02.2018 roku jeden ze zgłoszonych startował w Pucharze Grupy Azoty w Ptaszkowej w kategorii senior, więc musiał mieć aktywną licencję zawodnika

Kuba Cieślar

Opublikowano: 2020-02-14 17:36:01

Prosimy o konkretne info na maila redakcji

Norbert Adamiec

Opublikowano: 2020-02-15 12:32:43

Jak to MP są wliczane do PPA? W regulaminie nic takiego nie było i na początku sezonu była informacja ze MP zasługują na osobną impreze? Ehhh, teraz juz nie dojadę :(

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl