Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

I Bieg Popradzki w Piwnicznej Zdroju.

Biegi masowe -> Artykuły

2012-02-14

11 marca bieżącego roku w Piwnicznej Zdroju-Obidzy zostanie rozegrany nowy narciarski bieg masowy Bieg Popradzki.
Zaproszenie organizatora:           ZAPROSZENIE
 
Zapraszamy na narciarski  bieg masowy pod nazwą ,,Bieg Popradzki” w Piwnicznej Zdroju – Obidzy ,który odbędzie się 11 marca  2012 r. (niedziela).Jest to miasteczko położone w pięknej dolinie Popradu w powiecie nowosądeckim. Otoczone z dwóch stron pasmem Jaworzyny Krynickiej i Radziejowej

.

Zawody odbędą się na zmodernizowanych trasach biegowych na których w latach 80 – tych biegano systematycznie. Biegał na nich Józef  Łuszczek i pozytywnie się o nich wyrażał.

Trasa jest zróżnicowana i są na niej podbiegi, zjazdy oraz płaskie odcinki. Położona jest przy granicy ze Słowacją  na wysokości 930 m.n.p.m. Bieg odbędzie się techniką klasyczną ze wspólnego startu.

Organizatorem jest Miasto i Gmina Piwniczna Zdrój, która aktywnie włączyła się finansowo w  powstanie tych tras i utrzymywanie ich. Współorganizatorem jest Ski Hotel Sucha Dolina. Więcej informacji na stronie www.biegpopradzki.pl (aktywna od niedzieli 12.02.2012 r.)

Przewidziano pamiątkowe medale dla wszystkich zawodników.

Ze sportowym pozdrowieniem

Dyrektor Biegu Popradzkiego

Marian Dobosz

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowe



Prawa autorskie © skipol.pl