Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Bieszczadzki Bieg Narciarski - Tropem Żubra - zapraszamy

Biegi masowe -> Artykuły

2013-01-29

tropem zubra 2013 plakatMiło nam, że możemy objąć patronatem kolejną imprezę w biegach narciarskich:
Bieszczadzki Bieg Narciarski „Tropem Żubra” - Muczne 2013 to i
mpreza sportowo – rekreacyjna powstała z inicjatywy Lasów Państwowych - Leśnego Kompleksu Promocyjnego "Lasy Bieszczadzkie", Gminy Lutowiska oraz lokalnych instytucji i organizacji społecznych, dla upamiętnienia półwiecza powrotu żubrów w Bieszczady. Jej celem jest promocja walorów przyrodniczych, krajobrazowych i kulturowych Gminy Lutowiska oraz propagowanie aktywnej turystyki zimowej w Bieszczadach.

Niepowtarzalna sceneria, malownicze położenie w Dolinie Górnego Sanu, wysokość powyżej 700 m n.p.m. to tylko niektóre z zalet trasy biegu, poprowadzonej ścieżką przyrodniczą Leśnego Kompleksu Promocyjnego "Lasy Bieszczadzkie". Bieg ma charakter otwarty i adresowany jest do amatorów biegówek jak i wytrawnych biegaczy. Do udziału w imprezie zachęcamy również całe rodziny, z myślą o których przygotowano różne kategorie i dystanse. W tegorocznej edycji odrębną kategorię stanowią leśnicy, główni organizatorzy imprezy. Każdy uczestnik biegu otrzyma ciepłą strawę, pamiątkowy medal uczestnictwa a zwycięzcom wręczone zostaną puchary, dyplomy i nagrody.

Wyjątkowy bieszczadzki klimat, gościnność mieszkańców, regionalne jadło w miejscowej karczmie i okolicznych gospodarstwach agroturystycznych to z pewnością atuty osady Muczne, o czym zapewniają organizatorzy. Tegoroczna edycja biegu odbywa się w ramach obchodzonego Karpackiego Roku Żubra -2013.

Więcej szczegółów na stronie organizatora: TUTAJ

Marek Sokół GOK Lutowiska

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl