Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Szlakiem Trzech Schronisk: Dębowiec-Szyndzielnia-Klimczok pod patronatem skipol-a

Biegi masowe -> Artykuły

2013-02-06


Jak ktoś preferuje górskie wędrówki, a do tego połączone z biegówkami, to informacja wprost dla niego! Szlakiem Trzech Schronisk, to jedna z najciekawszych imprez sportowych, która tym razem założy narty, a wszystko rozpocznie się u podnóży Szyndzielni przy Schronisku na Dębowcem w okolicy Bielsko-Białej. Wyzwanie nie lada, bo uczestników czeka "uphill" z prawdziwego, leśnego zdarzenia. Dodatkowo miło nam poinformować, że wydarzenie odbędzie się pod patronatem medialnym naszego portalu.


Oficjalne zaproszenie:

23 lutego 2013 roku

serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału

w biegu narciarskim "Szlakiem Trzech Schronisk"

To pierwsza, zimowa odsłona cyklicznej imprezy sportowej w Bielsku-Białej. Zawody przeznaczone są dla całej rodziny - dziecko, mama, tata, dziadek i babcia będą mogli podjąć wyzwanie i stanąć w szranki z innymi uczestnikami, oczywiście w swojej kategorii wiekowej. Zapraszamy również całe rodziny do aktywnego kibicowania w atmosferze pikniku sportowego i wielu niespodzianek przygotowanych przez naszych sponsorów.

Wszystko rozpoczyna się u podnóży Szyndzielni przy Schronisku na Dębowcem. Trasa zaprowadzi nas poprzez Schronisko na Szyndzielni do mety umiejscowionej przy Schronisku na Klimczoku, gdzie na każdego uczestnika czeka gorący posiłek.

Udziałem zaszczycą nas wytrawni biegacze, koneserzy narciarstwa biegowego i Ci, którzy traktują taką formę aktywnego wypoczynku zupełnie amatorsko. Zawody dedykujemy również dzieciom i młodzieży, specjalnie dla nich przewidziana jest trasa o niskim stopniu trudności poprowadzona przy Schronisku na Szyndzielni. O godzinie 10 zebranie na Dębowcu dzieci wsiądą do autokaru, który przewiezie ich pod kolej linową na Szyndzielnię. Niewątpliwą atrakcją będzie wjazd koleją gondolową na miejsce startu pod Schroniskiem na Szyndzielni. W formie zabawy odsłonimy dzieciom arkana rywalizacji sportowej, pokażemy jak w sposób przyjemny spędzać czas.

Będzie możliwość wypożyczenia sprzętu na miejscu.
Wszystkich serdecznie zapraszamy.

REGULAMIN BIEGU

Zapisy na stronie: datasport.pl

Wraz z organizatorami zapraszają redakcyjni

Piotr Walkowiak

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl