Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w Narciarskim Biegu na Orientacje pod patronatem skipol-a

Biegi masowe -> Artykuły

2013-02-08


Narciarstwo biegowe można łączyć nie tylko ze skokami, z czego zrodziła się kombinacja norweska, ale i z orientacją. I tego typu sprytna akcja przed nami, bowiem w Warszawie działają i to prężnie, a tym samym sprawiają, że ukochane przez nas biegówki nabierają jeszcze większego rozpędu! VII i VIII runda Mistrzostw Warszawy i Mazowsza w Narciarskim Biegu na Orientacje nadchodzi!


Generalnie, sport dla każdego mającego w zimie biegówki. Na starcie dostaje się mapkę i tym samym należy w terenie odnaleźć określoną ilość punktów kontrolnych, które zostają potwierdzone na karcie startowej - czyli obok wspaniałości jaką jest bieganie na nartach, mamy jeszcze dodatkowy element rywalizacji. Uprzedzamy, że jak ktoś połknie bakcyla, to później jeździ na wszystkie imprezy w lecie. Jan Cegiełka wraz ze swoją drużyną urządza także podobne eventy w lecie, które obfitują w rowery i... nogi. To tak w skrócie. Na dole zamieszczamy lekturę, która zawiera wszystkie aspekty tego przedsięwzięcia.

W ten weekend runda V i VI, a w następny VII oraz VIII już pod patronatem skipol-a. Łączymy siły i w planach mamy popularyzacje dosyć aktywnego spędzania wolnego czasu, a tym samym skierowania myśli nie tylko na linię mety.

Komunikat techniczny 9-10 lutego


Wstęp do narciarskiego biegu na orientację

Piotr Walkowiak

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl