Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Narciarski Bieg Retro w Wiśle - skipol.pl rekomenduje

Biegi masowe -> Artykuły

2014-01-14

Narciarski Bieg Retro w Wiśle odbędzie się 1 lutego. Trzeba być, trzeba zobaczyć - portal skipol.pl rekomenduje imprezę.

 

Organizowany po raz trzeci Narciarski Bieg Retro zaprasza wszystkich kochających biegówki oraz szyk tamtych czasów do wzięcia udziału w tej międzypokoleniowej imprezie. Mile widziane zarówno pumpy jak i wałaszczoki, kaszkiet, pilotka czy kłobuk. Dobór stroju dowolny, oczywiście pod warunkiem "klimatu retro".

 

Impreza rozpocznie się w Wiśle Centrum gdzie na Rynku i w jego okolicach odbędzie się bieg sztafetowy na cumlokach (gwarowe, wiślańskie określenie nart drewnianych), w którym wezmą udział m.in. reprezentacje Wisły, Istebnej i Słowacji.

 

Drugą częścią zabawy będzie bieg na trasie Rynek - Ośr. Jonidło, gdzie nastąpi także oficjalne otwarcie narciarskich tras biegowych.

 Więcej o wydarzeniu TUTAJ

 

Częścią imprezy jest także Wystawa Starego Sprzętu Narciarskiego, która potrwa od 15 stycznia do 2 lutego. W dniu zawodów o starych nartach ( skizach, cumlokach, tynionkach) opowie były reprezentant Polski Jan Kliś kolekcjoner starych nart.

 

Więcej o wystawie TUTAJ

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl