Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

IX Puchar Magurki i II Mistrzostwa Bielska Białej - ODWOŁANE

Biegi masowe -> Artykuły

2014-02-03

Zawody o IX Puchar Magurki wchodzące do Pucharu Polski Amatorów i II Mistrzostwa Bielska - Białej w biegach narciarskich zostają odwołane w planowanych terminach. O nowych datach rozegrania zawodów pinformujemy na skipol-u.

 

Maciej Mrówka organizator z ramienia Urzędu Gminy Wilkowice informuje:

Jesteśmy zmuszeni odwołać zawody w planowanym przez nas terminie 9 lutego. Nie oznacza to jednak, że zawodów nie będzie. Jak tylko spadnie śnieg, wysyłamy komunikat i przeprowadzamy biegi. Nawet jeżeli miałoby to być w marcu dziewiąty Puchar Magurki zorganizujem na 100%.

 

W podobnym tonie wypowiada się współorganziator II Mistrzostw Bielska Białej w biegach narciarskich Robert Pietrzak - U nas także nie śniegu, jeżeli spadnie zawody robimy.

 

Słowo ODWOŁANE nigdy jeszcze nie było tak często używane na skipol-u, jednak z pogodą nie wygramy i nie wygrają organizatorzy biegów narciarskich na południu kraju.

 

Czekając na śnieg

/KaCe/

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl