Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Karlovską 50-tkę wygrał Daniel Maka, najlepszą kobietą Sarka Vojtkova

Biegi masowe -> Artykuły

2016-02-13

W Velkych Karlovicach rozegrano dzisiaj kolejny bieg zaliczany do CEZ Ski Tour cyklu narciarskich maratonów w Czechach. Karlovską 50-tkę wygrali Czesi Daniel Maka i Sarka Vojtkova.

 

Konkurencję opanowali oczywiście Czesi zajmując wszystkie miejsca w pierwszej dziesiątce. Zwyciężył Daniel Maka, przed Vaclavem Sedlackiem i Radkiem Sretrem. Czwarte miejsce załął Dusan Koziszek czeska gwiazda biegów narciarskich, medalista mistrzostw świata.

 

W biegu nie zabrakło oczywiście polskich akcentów. Najlepszy z naszych biegaczy Władysław Olszowski z Międzybrodzia Bialskiego (team nabiegowkach.pl) zajął 28 miejsce, w swojej kategorii dało mu to 7 lokatę. Drugim Polakiem na mecie był Józef Wojtyła z Pogórza, zawodnik naszego skipol.pl TEAMU. Józek w swojej kategorii wywalczył 11 pozycję.

 

WYNIKI BIEGU

 

Relacja i wrażenia z trasy biegu opublikujemy w poniedziałek

Komentarze - 3

adam

Opublikowano: 2016-02-13 21:52:54

25 km wygrał w pięknym stylu Piotrek Michałek , Grzesiek Legierski był 5 !!!! 10 km wygrał Jan Łacek przed Kazimierzem Legierskim

Prezes

Opublikowano: 2016-02-13 23:58:48

Bieg to 50 tka, kto biegał na krótkich, proszę was ? Michałek to brat Józefa ? Trenera?

Bardzo były zawodnik

Opublikowano: 2016-02-14 08:17:13

Kontroli antydopingowej nie było?

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl