Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Mistrzostwa Polski Młodzików i MP UKS-ów 2017 w Tomaszowie Lubelskim [KOMUNIKAT]

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2017-01-23

Za niespełna dwa tygodnie na trasach Siwej Doliny w Tomaszowie Lubelskim odbędzie się najważniejsza impreza w sezonie dla najmłodszych biegaczy narciarskich. Mistrzostwa Polski Młodzików i Mistrzostwa Polski Uczniowskich Klubów Sportowych odbędą się w dniach 2-5 lutego 2017.

 

Kategoria juniorów i juniorek C (%2701%2702) powalczy o medale Mistrzostw Polski Młodzików w trzech konurencjach, biegach indywidualnych stylem klasycznym i dowolnym, oraz w sztafetach MIX. Nazwa zawodów może być dla niektórych mylącą, dlatego wyjaśnimy, że młodzik w poprzedniej nomenklaturze to właśnie dzisiejszy junior C.

 

Mistrzostwa Polski Uczniowskich Klubów Sportowych, znane potocznie jako UKS-y, to także impreza rangi Mistrzostw Polski. Tutaj o tytuły będą rywalizować dwie kategorie wiiekowe juniorów/ek D (%2703%2704) i E (%2705 i młodsi). Podobnie jak ich starsi koledzy zmierzą się w dwóch biegach indywidualnych oraz sztafetach MIX.

 

Organizatorzy zawodów informują o konieczności posiadania licencji PZN przez wszystkich startujących!

Powyższy zapis regulaminu jest zgodny z wytycznymi PZN na sezon 2016/2017.

 

W tegorocznych zawodach organizatorzy postarali się o kilka niespodzianek. Zostanie rozegrana kalsyfikacja klubowa, gdzie 3 najlepsze kluby otrzymają ufundowane przez firmę Remsport bony towarowe na smary narciarskie i akcesoria. Będzie także klasyfikacja medalowa zawodów, szczegóły podamy w terminie późniejszym.

 

KOMUNIKAT MP MŁODZIKÓW i UKS-ów 2017

 

red

 

Komentarze - 6

Ślązak

Opublikowano: 2017-01-24 11:17:43

Mistrzostwa Polski pchania :) wygra ten co ma mocne rece a nie dobra kondycje

kibic

Opublikowano: 2017-01-24 13:15:53

Tak to niestety będzie wygladalo. Fajnie, ze Tomaszów zawsze bardzo się stara i organizuje wszystkie zawody u siebie w bardzo profesjonalny sposób. Jednak trasa zawodów w Tomaszowie nie pokazuje zbyt wiele. Wygrywa jedynie siła.

ślązak to zróbcie na kubakonce gamonie cwoniaki

Opublikowano: 2017-01-30 18:54:34

może ustianowa? tam fajne trasy?kubalonka ? czemu nie?

Opublikowano: 2017-01-30 18:57:41

Kibic

Opublikowano: 2017-01-30 23:37:51

Mam pytanie do organizatorów : Jaka jest właściwie nazwa tej imprezy.Mistrzostwa Polski Młodzików ok. A druga nazwa, są dwie Ogólnopolskie Spotkania UKSów czy Mistrzostwa Polski Uks-ów. Wszyscy wiemy, że to najważniejsza impreza dla młodych biegaczy. Jednak jeśli jest nazwa Ogólnopolskie Spotkania UKSów to co to jest? Osoby które zdobędą medale nie mogą dostać stypendium bo niewłaściwa nazwa imprezy. Dlaczego w PZN- ie dla Skoczków jest impreza Mistrzostwa Polski juniora C, d, e. A w biegach nazwa Ogólnopolskie Spotkania UKSów. W zeszłym roku była nazwa Mistrzostwa Polski Uks-ów. Prosimy organizatorów o przejrzenie zeszłorocznych wyników i dyplomów, bo nazwa imprezy dla wielu oznacza stypendia.

Kibic

Opublikowano: 2017-01-30 23:38:59

Jak wyżej prosimy redakcję o pomoc w ustaleniu nazwy imprezy.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl