Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Przebiegł 36 razy Bieg Piastów, w tym sezonie już nie pobiegnie - zmarł Roman Szczotka

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2017-01-24

Wczoraj w wieku 81 lat zmarł Roman Szczotka . Przeżył 81 lat. Wielokrotny uczestnik biegów Worlloppet, 36 cio krotny uczestnik Biegu Piastów i wielu innych wydarzeń sportowych.  był prezesem LKS Spójnia Górki Wielkie. 

 

 

Był prezesem LKS Spójnia Górki Wielkie. Startował trzykrotnie w Marcialondze i Dolomitenlauf, w Biegu Wazów, Engadin maraton, Birkebeirennet, Koenig Ludwig Lauf i wielu pomniejszych biegach w Europie. Brał udział we wszystkich polskich biegach narciarskich, był przyjacielem zmarłego w ubiegłym roku Stanisława Nahajowskiego. Jeszcze w poprzedni piątek biegał na nartach z myślą o starcie w 41 Biegu Piastów.

Startował także w biegach górskich i maratonach ulicznych.

 

Pogrzeb Romana Szczotki odbędzie się jutro 25 stycznia na cmentarzu katolickim w Górkach Wielkich o godzinie 15.00  - informuje rodzina zmarłego.

 

Powiększa nam się biegowa rodzina na niebieskich trasach...

 

Komentarze - 2

zawieszona :(

Opublikowano: 2017-01-24 22:49:51

Część Pamięci- Człowieka z pasją.Wspólnie z śp.Panem Stanisławem Nachajowskim będą na nartach przemierzać przestworza niebieskie.

zainteresowany

Opublikowano: 2017-01-27 17:29:00

Bardzo zastanawiajace jest to ze na stronie PZN dot.decyzji o rezygnacji z wyjazdu nie sa wyswietlane komentarze.Czyzby cenzura??

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl