Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

40 lecie Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem 1 września 2017

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2017-08-11

Z okazji 40 lecia istnienia Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Stanisława Marusarza w Zakopanem, mamy przyjemność zaprosić Państwa na uroczystości otwarcia nowej placówki. Szkoła ta wychowała wiele mistrzów sportów zimowych m. in. Justynę Kowalczyk czy Kamila Stocha. Obecnie przechodzi rozbudowę, dzięki czemu będzie mogła stworzyć jeszcze lepsze warunki dla rozwoju swoich podopiecznych.

 

 

Oficjalna ceremonia oddania nowego obiektu połączona z uroczystościami 40-lecia i inauguracją nowego roku szkolnego odbędzie się 1 września w Zakopanem, przy ulicy Droga do Olczy 26. Więcej informacji uzyskają Państwo na stronie:

www.smszakopane.pl

 

PROGRAM OBCHODÓW 40–LECIA SZKOŁY MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W ZAKOPANEM 1 WRZESIEŃ 2017 ROKU

 1. 10.00 - Jubileuszowa Msza Święta koncelebrowana w intencji zamarłych nauczycieli i absolwentów, byłych i obecnych uczniów, absolwentów, pracowników szkoły.
  miejsce: Parafia Świętego Antoniego na Bystrem, ul. Karłowicza
 2. 11.30 - Uroczyste otwarcie nowego, nowoczesnego obiektu sportowo dydaktycznego dla przyszłych mistrzów sportów zimowych.
  miejsce: Zakopane, Droga do Olczy 26
 3. 12.00 - Jubileuszowa Akademia z udziałem uczestników Zjazdu i zaproszonych Gości, odbicie dłoni przez medalistów ZIO w "Alei gwiazd SMS”, posadzenie drzewka przez każdego obecnego na uroczystości z 85 absolwentów SMS Olimpijczyków, promocja książki przygotowywanej z okazji Jubileuszu, spotkania klasowe
 4. 19.00 – Bal Absolwentów RESORT&SPA Nosalowy Dwór
  miejsce: Zakopane ul. Balzera 21 d
  (Istnieje możliwość rezerwacji noclegów w promocyjnej cenie podając hasło: Absolwent SMS Zakopane

 

sms zakopane

 na zdjęciu po lewej stronie Jan Antolec kadra A, z prawej Kuba Cieślar obecnie skipol.pl ;)

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ABSOLWENTÓW I BYŁYCH PRACOWNIKÓW SZKOŁY NA NASZ JUBILEUSZ, PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ, SPOTKANIA PO LATACH SĄ WSPANIAŁE.

 

informacja prasowa

 

Komentarze - 2

Marketing

Opublikowano: 2017-08-11 12:55:20

Takie gwiazdy jak Kowalczyk czy Stoch tam chodziły, a 40 lecie szkoły reklamują Anstolcem i Cieślarem Hahhaha nie wiem czy sie smiac czy plakac :)))

Kuba Cieślar

Opublikowano: 2017-08-11 15:54:33

Jestem tam przez przypadek, sorry! :)

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl