Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Bieg Piastów zaprasza do biegów sztafetowych

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2017-10-11

Drużyny na start! Zapraszamy do udziału w I Sztafecie Piastów!
W sobotę, 17 lutego 2018, po raz pierwszy zorganizujemy sztafetę - cztery razy siedem kilometrów, najpewniej na Dolnym i Górnym Dukcie. Dwie osoby pobiegną klasykiem, a dwie techniką dowolną.
Będą cztery klasyfikacje: open, damska, męska i mix (dla sztafet złożonych z zawodników obu płci)

 

Limit zgłoszeń wynosi 50 sztafet. Na podstawie dużego zainteresowania, z jakim spotkało się ogłoszenie o organizacji sztafety, mamy nadzieję, że limit zostanie wykorzystany. Liczymy na udział reprezentacji klubów, firm, stowarzyszeń czy też po prostu nieformalnych grup przyjaciół i znajomych.


Więcej szczegółów w regulaminie na naszej głównej stronie: www.bieg-piastow.pl.


Link do zapisów: TUTAJ
ZAPRASZAMY!

 

Tyle informacji z strony Biegu Piastów. Zachęcamy gorąco do zgłaszania sztafet teamowych, rodzinnych miejskich itp, będzie się działo, a tytuł Mistrza Polski sztafet będzie pięknie wyglądał w narciarskim CV.

p.s

na zdjęciu ze strony Biegu Piastów (foto. marcin oliva soto) nasi dwaj zawodnicy skipol.pl TEAMU Kuba Czaplewski z Gdańska i Robert Sadowski z Gołdapi.

 

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl