Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

MŚ Seefeld: Jutro rywalizacja w sprintach, siódemka Polaków na starcie [LISTY STARTOWE]

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2019-02-20

Jutro w austraickim Seefeld odbędą się pierwsze zawody w ramach mistrzostw świata w biegach narciarskich. W sprintach stylem dowolnym wystartuje siódemka reprezentantów Polski. O godzinie 12:00 rozpoczną się kwalifikacje kobiet, mężczyźni rozpoczną rywalizację 50 minut później.

 

O 12:00:15 na trasę wybiegnie Natalia Matveeva, a w odstępach 15-sekundowych kolejne wystartują Anamarija Lampic oraz Greta Laurent. Pierwsza z Polek rywalizację rozpocznie Monika Skinder, startująca z numerem "41". Jako 50. na trasie pojawi się Urszula Łętocha, a Weronika Kaleta i Izabela Marcisz otrzymały numery startowe "56" oraz "57".

 

LISTA STARTOWA KOBIET

 

Wśród mężczyzn jako pierwsi na trasę wyruszą Teodor Peterson, Sindre Bjoernestad Skar oraz Jovian Hediger. Jako pierwszy z Polaków na trasę wybiegnie z numerem "29" Maciej Staręga. Kamil Bury wystartuje jako 48., a jego młodszy brat Dominik Bury rozpocznie swój bieg minutę i piętnaście sekund później z numerem "53".

 

LISTA STARTOWA MĘŻCZYZN

 

Jarek Bałabuch

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl