Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

RANKING Ligi Małopolskiej SZS po pięciu edycjach

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2019-03-05

Przedstawiamy ranking Małopolskiej Ligi Szkolnej SZS o Puchar ON Kotelnica Białczańska po pięciu rozegranych edycjach w Ptaszkowej, Obidowej, Zalesiu, Białce Tatrzańskiej i Małym Cichym.

 

W rankingu jak dotychczas skalsyfikowano prawie 500 biegaczek i biegaczy narciarskich z terenu województwa małopolskiego. Przypomnijmy, że Ranking Ligi Małopolskiej jest prowadzony dla każdego rocznika osobno, poczynając od rocznika 2003, kończąc na roczniku 2008 i młodszych. W Lidze zawodniczki i zawodnicy reprezentują barwy swoich szkół (nie klubów).

RANKING INDYWIDUALNY

 

W Lidze Małopolskiej prowadzona jest także klasyfikacja szkół, dotychczas sklasyfikowano prawie 90 gimnazjów i szkół podstawowych z terenu województwa małopolskiego.

RANKING SZKÓŁ

 

UWAGA! Informacja dla szkół z małopolski od organizatora:

Na Finały Krajowe Igrzysk dzieci (ID) i Młodzieży Szkolnej (IMS) w Białce Tatrzańskiej kwalifikuje się pierwsze 10 osób z każdej kategorii wiekowej. Prosimy też zgłoszać mailowo reprezentacje szkół do zawodów sztafetowych w 4 kat. wiekowych:
ID - dziewcząta oraz chłopcy
IMS -dziewczęta oraz chłopcy
Ewentualne uwagi do rankingu i kwalifikacji proszę kierować na adres e-mail: szslimanowa@interia.eu

 

red

 

Komentarze - 2

adrian

Opublikowano: 2019-03-08 17:14:31

Mam pytanie czy będzie odejmowany najgorszy start ????

redakcja

Opublikowano: 2019-03-08 17:46:44

Zapraszamy do regulaminu ligi

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl