Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Nowy trener męskiej kadry biegaczy narciarskich PZN - najwcześniej we wtorek 16 kwietnia

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2019-04-12

To już tradycja, niestety, która powtarza sie regularnie co roku na wiosnę. O co chodzi? To proste, jak zwykle trwają poszukiwania trenera głównego kadry A biegaczy narciarskich PZN. Czy w tym roku jest szansa na zakończenie już w kwietniu?

 

Od prawie miesiąca w środowisku krążyły pogłoski o kandydacie na stanowisko zwolnione przez dotychczasowego trenera kadry A biegaczy narciarskich Tadeusza Krężeloka. Na rozegranych pod koniec marca Mistrzostwach Polski, w kuluarowych rozmowach, jeden kandydat wydawał sie przewodzić stawce. Chodzi o słynnego czeskiego biegacza narciarskiego, medalistę Igrzysk Olimpijskich i Mistrzostw Świata Lukasa Bauera.

Bauer, kadydat na najbardziej gorące stanowisko w PZN obecnie jest szefem ED System Bauer Team, zespołu startującego w cyklu biegów narciarskich Visma Ski Classic. Czy będzie chętny zamienić prowadzenie swojego teamu na pracę w Polskim Związku Narciarskim? Jeżeli tak, to będzie w ciągu ostatniej dekady trzecim po Ivanie Hudacu i Miroslavie Petrasku trenerem z zagranicy prowadzącym nasza kadrę.

 

Wg informacji udzielonych przez PZN w najbliższy wtorek 16 kwietnia w Warszawie ma dojść do spotkania przedstawicieli PZN z Lukasem Bauerem.

Wtedy także powinno być jasne, czy Czech zostanie trenerem kadry A męskiej, czy też czekają nas kolejne tygodnie niepewności.

 

Kuba Cieślar

 

Komentarze - 4

wow

Opublikowano: 2019-04-13 08:26:10

Zmiana trenera nic nie da. Tu nie chodzi o trenera, tylko o zmianę całego systemu (jeżeli taki system istnieje)

wow

Opublikowano: 2019-04-13 16:06:32

Znów podszywacz

Trener

Opublikowano: 2019-04-13 18:17:36

Zmieńcie system szkolenia. Ustalacie przepisy, których się nie trzymacie. Poprawcie ranking, bo jest niezgodny z regulaminem.

Prezes

Opublikowano: 2019-04-13 22:17:59

Wasza ignorancja i infantylizm mnie rozbraja. Najbardziej wielce oświeconego Wowa, który chce zwrócić na siebie uwagę..... pisząc sam do siebie.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkoweReklama

Prawa autorskie © skipol.pl