Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Zakończenie Ligi Małopolskiej SZS w biegach narciarskich w zakopiańskiej SMS [FOTO]

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2019-06-07

Dzisiaj w sali sportowej zakopiańskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego odbyło sie uroczyste zakończenie sezonu Ligi Małopolskiej SZS w biegach narciarskich. Były nagrody dla zawodników i szkół, podziękowania dla wspierających Ligę samorządów i sponsorów.

 

Po kilku latach przerwy, kiedy to podsumowanie Ligi gościło na terenie głównego sponsora Ligi czyli Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska w Białce Tatrzańskiej dzisiejsza uroczystość odbyła się w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem. Rolę gospodyni imprezy pełniła była dyrektor SMS pani Barbara Sobańska, której organizatorzy Ligi serdecznie dziekują w imieniu swoim oraz zawodników i trenerów.

 

Tradycjnie już od kilku lat na podsumowaniu Ligi Małopolskiej nagradzane są pierwsze szóstki w klasyfikacji indywidualnej w sześciu kategoriach wiekowych, oraz najlepsze szkoły. Wyniki sezonu 2018/2019 znajdziecie TUTAJ.

 

Zwycięzcy otrzymali serwisowe plecaki Fischer, reszta zawodniczek i zawodników upominki ufundowane przez Fischer Polska i ON Kotelnica Białczańska.

W klasyfikacji szkół nagrody główne, bony towarowe ufundowała firma Remsport Jacka Antonika oraz Firma Fischer Polska.

 

FOTO

 

Organizatorem i siłą sprawczą Ligi Małopolskiej SZS w biegach narciarskich jest Małopolski Szkolny Związek Sportowy w Krakowie.

 

kace

 

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl