Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Sarah Lewis - Sekretarz Generalna FIS w Polsce wizytuje obiekty narciarskie i stan prac budowlanych w Zakopanem

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2019-08-19

 

16 sierpnia do Polski przyleciała Sarah Lewis - Sekretarz Generalna FIS. Celem jej podróży do naszego kraju jest wizytacja obiektów narciarskich w Zakopanym pod kątem organizacji Mistrzostw Świata Juniorów i U-23 w konkurencjach klasycznych w roku 2021. 

 

 

Wysokiej rangą osobie z Międzynarodowej Federacji Narciarskiej towarzyszył  -Jan Winkiel-sekretarz generalny PZN, oraz Zofia Kiełpińska - członek Komisji FIS w biegach narciarskich oraz przedstawiciel miasta Zakopanego, a także Apoloniusz Tajner - Prezes PZN. 

 

W sobote, 17 sierpnia Sarah Lewis uczestniczyła w konkursie Letniego GP w Zakopanym,Sekretarz Generalna FIS tego dnia zwizytowała ośrodek COS w Zakopanym min. budowaną trasę biegową oraz skocznie, spotkała się także z Burmistrzem Zakopanego oraz wzięła udział w dekoracji zwycięzców zawodów  LGP w Zakopanym.

 

od redakcji:

Czyli wynika z tego, że kandydatura Wisły jako kandydata to zorganizowania w/w imprezy nie jest brana pod uwagę. Postaramy się śledzić tą sprawę.

 

kace

 

Komentarze - 7

adam

Opublikowano: 2019-08-19 16:10:22

w Zakopanym??? Wstyd...

?

Opublikowano: 2019-08-19 17:36:11

to Kubalonka zostanie sama sobie?

wstyd

Opublikowano: 2019-08-19 17:45:05

Większy wstyd to fakt, że zgłaszamy kandydaturę, zapewniamy FIS, że wszystko będzie na czas na pewno, po czym standardowo na zapalenie płuc szukamy innych rozwiązań. Widzę, że dla PZN to taki Puchar Grupy Azotu. Straszny wstyd. I dopisalbym Leśne Dziadki ale w zdaje się sekretarz generalny to jeszcze młodzież. Choć standardy pracy już prawie jak prezesa.

Jerzy Leśnik

Opublikowano: 2019-08-19 18:45:18

Adam najlepiej w Warszawie nie wiem kto ty jesteś pozdrawiam.A Zakopane to stolica zimowa Polski.

adam

Opublikowano: 2019-08-19 20:18:51

Chociaż w Wiśle jeszcze większy wstyd!!!!

trener

Opublikowano: 2019-08-19 20:29:31

Jako trener jestem bardzo zaniepokojony co się dzieje w biegach narciarskich: 1. w zeszłym roku PZN zakupił nartorolki do stylu łyżwowego , w tym roku miały być zakupione nartorolki do stylu klasycznego. Kadry narodowe testowały , które nartorolki są najlepsze.Do końca lipca miało być wiadomo jakie.( nieoficjalnie mówione o MARWE).Nagle się okazuje, ze nie będzie zakupionych nartorolek do klasyka i nie będzie żadnego biegu na Pucharze Polski klasykiem.TO BRAK SZACUNKU DLA ZAWODNIKÓW , KTÓRY TRENUJĄ. takie rzeczy powinny być ustalane na wiosnę , a nie 3 tygodnie przed pierwszymi zawodami. 2.KALENDARZ PUCHARU POLSKI Tomaszów Lubelski- miały byc 2 dni zawodów, w komunikacie jest jeden dzień rywalizacji. potem miały być MISTRZOSTWA POLSKI W JELENIEJ GÓRZE teraz sa to Mistrzostwa Dolnego Sląska.Czy ktoś wziął pod uwagę, ze zawodnicy trenowali wiosnę i lato aby wystartować w Mistrzostwach Polski, chcieli zdobyć odpowiednia klasę sportową . Jeżeli nie podoba Wam się Jelenia Góra jako miejsce Mistrzostw Polski to zmieńcie ale nie na ostatnią chwilę, zróbcie to w przyszłym roku.Dlaczego pozbawiacie zawodników możliwości startu w najważniejszej letniej imprezie? DLACZEGO NIE SZANUJECIE ZAWODNIKÓW I TRENERÓW. Proszę podzielcie się, wypowiedżcie się Zawodnicy, trenerzy, rodzice

adam

Opublikowano: 2019-08-19 21:46:05

Kochana Redakcjo! Poprawcie te błędy. W ZAKOPANEM, a nie w Zakopanym... wstyd, że z poprawną polszczyzną jest na bakier.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl