Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

ZMIANY w Pucharze Polski Amatorów

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2020-01-02

Puchar Polski Amatorów Polskiego Związku Narciarskiego startuje w najbliższy weekend 4 i 5 stycznia na Podhalu. Zapraszamy do Chochołowa i Kościeliska, gdzie odbędą sie zawody o Puchar Term Chochołowskich i VII Puchar Kościeliska. I to jest ta dobra informacja. Poniżej o kilku zmianach.

 

Najważniejsze to odwołanie weekendu Pucharu Polski w Tomaszowie Lubelskim, gdzie na 11 i 12 stycznia planowano Bieg Roztoczański i Bieh Hetmański. Niestety na trasach Siwej Doliny w Tomaszowie Lubelskim nie ma śniegu, a prognozowane temperatury nie pozawalają na zaplanowanie sztucznego śnieżenia. Komitet Organizacyjny zawodów podjął decyzję o odwołaniu Biegu Roztoczańskiego, a Bieg Hetmański zostaje oficjalnie przeniesiony na 16 lutego 2020.

 

Druga ze zmian w Pucharze Polski Amatorów dotyczy Biegu Popradzkiego. W związku z odwołaniem Biegu Roztoczańskiego w Tomaszowie Lubelskim do klasyfikacji Pucharu Polski Amatorów włączamy Bieg Popradzki, który zostanie rozegrany także 16 lutego. Terminy nam się nakładają, jednak nie mamy innego wyjścia chcąc zachować ilość startów.

 

Wszystkie szczegóły uwzględnimy oczywiście w KALENDARZU ZAWODÓW skipola.

Dodatkowo dla ułatwienia dodajemy na stronie głównej zakładkę dotyczącą Pucharu Polski Amatorów PZN. Znajdziecie ją po prawej stronie u góry strony głównej z charakterytycznym pucharowym logo.

 

Kuba Cieślar

Koordynator PPA PZN

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl