Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Bieg Jaćwingów odwołany w terminie 18-19 stycznia. NOWY TERMIN to 8-9 luty.

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2020-01-09

Złe wieści z Gołdapi. Organizatorzy podjli decyzję o odwołaniu pierwotnego terminu rozgrywania zawodów czyli 18-19 stycznia. Nowy termin to 8-9 luty. Poniżej oficjalny komunikat organizatora.

 

Zima nas w tym sezonie nie tyle nie rozpieszcza, co zaskakuje…

Niestety, brak śniegu zmusza nas organizatorów jubileuszowego XXX Narciarskiego Biegu Jaćwingów do odwołania zawodów z pierwszego terminu tj. 18-19 stycznia 2020 r. z nadzieją, że ta wyjątkowa impreza narciarska odbędzie się w drugim zaplanowanym terminie, czyli 8-9 lutego 2020 r.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności spowodowane zmianą terminów. Mamy nadzieję, że aura okaże się łaskawa i spotkamy się na zawodach w Gołdapi w tym roku.

 

w imieniu organizatora

Zbigniew Konobrocki
 
 
-/-
 
Niestety zima "miesza" nam w kalendarzach i nowy termin koliduje z weekendem podkarpackim Pucharu Polski Amatorów czyli z terminami biegów Tropem Żubra i Biegu Lotników. Oczywiście wszystkie biegi nadal są zaliczane do klasyfikacji Pucharu.
 
 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl