Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Panorama Biegów Narciarskich 2/2020 czyli Bieg Beskidu i Gorców

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2020-01-16

Najbliższy weekend na biegówkach to Bieg Beskidu i Gorców na trasach Mogielicy i bieganie w Szczyrbskim Plesie. Tydzień później kolejne dwie edycje Pucharu Polski Amatorów czyli Puchar Magurki na Magurze Wilkowickiej i Bieg o Istebniański Bruclik na Kubalonce.

 

 

18.01.2020 na trasie Mogielica koło Zalesia zostanie rozegrany III Bieg Beskidu i Gorców, którego ambasadorem jest medalistka Mistrzostw Świata Sylwia Jaśkowiec. Warunki na trasach wokół Mogielicy są bardzo dobre, zapraszamy do udziału w tej nowej imprezie.

KOMUNIKAT BIEGU

ZAPISY NA BIEG

 

 bieg beskidu

 

 

19.01.2020 -  Strbske Bezky - STRBSKE PLESO

Zapraszamy na amatorskie ściganie na Słowację. Na trasie w Szczyrbskim Plesie czeka na amatorów biegania prawdziwie zabawowa impreza. Dystans nie powala, 2,5km, jednak liczy się dobra zabawa. Dla najmłodszych przygotowano specjalny narciarski tor przeszkód. Szczegóły i zapisy na imprezę znajdziecie TUTAJ.

 

 

25.01.2020 - XIII Puchar Magurki - Magurka Wilkowicka.

Zawody zaliczane do klasyfikacji Pucharu Polski Amatorów w biegach narciarskich. W ramach Pucharu Magurki zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski Lekarzy!

Szczegóły na stronie organizatora: TUTAJ.

 

 

26.01.2020 - 45. Bieg o Istebniański Bruclik - KUBALONKA

Najstarszy w Polsce bieg narciarski to oczywiście trasy Kubalonki. Zawody dla wszystkich od przedszkolaków do najstarszych seniorów. Bieg zaliczany po raz pierwszy do Pucharu Polski Amatorów. I oczywiście, także zgodnie z tradycją Mistrzostwa Polski Górników. Polecamy.

Szczegóły na stronie organizatora TUTAJ .

.

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl