Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Drugie zawody Ligi Małopolskiej na trasie COS w Zakopanem [KOMUNIKAT]

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2020-01-16

Drugie w tym sezonie zawody Ligi Małopolskiej SZS w biegach narciarskich odbędą się we wtorek 21 stycznia na trasach Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem.

 

Start pierwszej grupy zaplanowano na godzinę 10.30. Wszystkie grupy biegają stylem dowolnym, ze startu interwałowego co 30 sekund.

 

Organizator: Małopolski Szkolny Związek Sportowy w Krakowie, Urząd Miasta Zakopane Współorganizatorzy: Ośrodek Narciarski „Kotelnica Białczańska”, MOSIR Zakopane, PSZS Nowy Targ.

 

Zgłoszenia w formie elektronicznej - poprzez system SRS https://srs.szs.pl/system/ ( podobnie jak dla pozostałych zawodów z kal. MSZS)

Info poprzez : szslimanowa@interia.eu obowiązkowo w nieprzekraczalnym terminie na 2 dni ( do godz. 22.00) przed startem. Po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane. W dniu zawodów będzie można tylko wycofać i zweryfikować zawodników z listy.

 

KOMUNIKAT 21012020 ZAKOPANE

 

kace

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl