Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Bieszczadzki weekend Pucharu Polski Amatorów czyli Bieg Tropem Żubra i Bieg Lotników POTWIERDZONE

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2020-02-05

Niemal w ostatniej chwili zima uratowała nam bieszczadzki weekend z Pucharem Polski Amatorów, który zaplanowano na najbliższy weekend. Jeszcze wczoraj było mało prawdopodobne rozegranie zawodów, dzisiaj sytuacja wygląda diametralnie inaczej. Bieg Tropem Żubra i Bieg Lotników odbędą się zgodnie z planem czyli w sobotę i niedzielę 8 i 9 lutego. ZAPRASZAMY

 

W sobotę 8 lutego w Mucznem odbędzie się VI Bieg Tropem Żubra, bieg, który debiutuje w Pucharze Polski Amatorów. Jeszcze wczoraj istniały obawy, czy bieg w ogóle sie odbędzie, dzisiaj po rozmowie z jednym z organizatorów otrzymaliśmy informację, że trasa jest już przygotowana ratrakiem i nie ma zagrożenia odwołania zawodów.

Więcej szczegółow znajdziecie na stronie organizatora TUTAJ.

 

Podobna sytuacja miała miejsce z 33 Biegiem Lotników, który także był zagrożony. Marek Konopka - komandor biegu- uspokaja - dosypało nam śniegu, ratrak wychodzi na trasę. Nie wiem jeszcze jaką formę startu wybierzemy, czy planowany start wspólny, czy start interwałowy, jednak bieg na 100% się odbędzie.

TUTAJ możecie śledzić na bieżąco komunikaty organizatora.

 

Uff, zima jednak stanęła na wysokości zadania i uratowała nam weekendowe bieganie w Bieszczadach. Zapraszam na start, trzymam kciuki i połamania kijów.

 

Kuba Cieślar

 

 

 

Komentarze - 3

Młodzik

Opublikowano: 2020-02-05 15:54:15

Czy udzieli mi ktoś informacji kiedy i gdzie odbędą się Mistrzostwa Polski Młodzików...?

Dorosły

Opublikowano: 2020-02-05 22:27:56

Nie, nikt ci nie udzieli. Gdyby było wiadomo gdzie są to już dawno byś wiedział... Takie głupie pisanie i pytanie... A może wcale nie będzie i co wtedy? Skończcie ludzie pisać pytania które nic nie wnoszą...

Senior

Opublikowano: 2020-02-05 20:48:55

Młodzik jesteś młody i rośniesz, czekaj cierpliwie jak starsi zadecydują. Jak będzie termin to trener ci przekaże, na razie cierpliwie ucz się i trenuj.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl